Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha esetleg abbahagyom a...

Ha esetleg abbahagyom a Gravida szedését, múlhat a hányingerem?

Figyelt kérdés

Az az érzésem az is hozzásegít az egész napos hányingerhez... Iszonyatosan érzem magam, hányni viszont nem tudok! Bár nem tudom, melyik a rosszabb. :-(

Mit próbáljak helyette, Elevitet? Arra is annyian panaszkodtak.

Tapasztalatokat várok, köszönöm!


2009. febr. 1. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.nem írtad hány hetes vagy.Én az elevitet szedtem 9hétig majd szorulások jelentkeztek.Igy átáltam a Gravidára a 9-dik héttől,nekem is hányingerem volt reggelente és 2* hánytam is,azt hittem a gyógyszertől.Majd mondta a dokim,hogy nem a vitamintól hanem az állapotom miatt van hányingerem.Mondta vegyem be egy pohár tejjel majd várjak 30percet és reggelizzek.Ez sem jött be,majd bevettem későbbi időpontban.Ez tartott 2hétig,mára elmúlt.Most 12hetes vagyok.
2009. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 9. hétben vagyunk, már a 2. doboz Gravidát kezdtem el szedni. Elevitet vhogy nem is akartam, pont az itt olvasottak miatt. Akkor ezek szerint legyek türelmes, hátha elmúlik? A baj az, hogy a gyomrom is fáj pár napja úgy, mint amikor enyhe gyomorrontásom van...
2009. febr. 1. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a kettő.Én elevitet szedtem kétnaponta.Végighánytam az első trimesztert.Ne aggódjatok, vele jár.:)
2009. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az első válaszoló vagyok,nyugi és légy türelmes álltalában a 12-dik hétre elmúlnak a hányinger és hányás tünetei.
2009. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a gravidától hányingerem volt,kiszedtem a 30darabot,és váltottam elvitre.az tökéletesen bevált,még most szoptatás alatt is
2009. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem én is 2 naponta szedem, aztán majd meglátom elmúlik-e a 12. hét után?! Ha nem, váltok vmire.
2009. febr. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!