Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hiába vigyáztam jól megfáztam....

Hiába vigyáztam jól megfáztam. Mi a leghatékonyabb gyógymód?

Figyelt kérdés
Szerencsére lázam nincs, de egész nap fekszem, nátha, köhögés, elviselhetetlen torokfájás.Kamilla tea ivás, inhalálás, méz, hagyma, de még mindig betegség. Milyen gyógymódok vannak még,amik hatékonyak?
2011. jan. 15. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

gargarizálj jó sós vízzel, nagyon jól fertőtleníti a torkot!E mellett egyél fokhagymát úgy, mintha gyógyszer lenne, nyeld le egybe, naponta többet.

Ja kezdj el szedni C vitamint!napi 2000mg-ot simán bevehetsz!

2011. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Karácsony előtt voltam hasonló helyzetben.

Egy mentsváram a homeopátiás és a tv-ben is reklámozott Oscillococcinum volt (esetleg homeogene9, + szükség esetén Panadol (ami fájdalomcsill. is). Megfelelő dózisban alkalmazva. Extra adag folyadék + minden nap terhes vitamin újra.

2011. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez használ: citromos tea mézzel, több C-vitamin, torok bekötve zöld sállal (színterápia), és napi kétszer teafaolajjal illóolajozom a levegőt 1-2 órát. Ez a leghatékonyabb nekem, mert fertőtleníti a levegőt, és valahogy ahogy beszívom azt a levegőt, mindig jobban leszek. Próbáld ki!
2011. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alvás és izzadás a takaró alatt amennyit csak bírsz és tudsz!
2011. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fokhagyma vált be. De az nagyon. Az első nap megettem 4 gerezdet reggelire pirítóssal(azért annyit, mert egyáltalán nem éreztem, hogy erős), Utána napi 2 gerezdet ugyanúgy pirítóssal. Tényleg csodát tett.
2011. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!