Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Bármi történik...

Mit csináljak? Bármi történik ideges leszek. Gyógyszer? Valami módszer?

Figyelt kérdés

itthon vagyok. nővérem beszédproblémás, dadog, nem artikulál, nem értem mit mond és máris feszengek. nem üvölthetem le a fejét, így is mindig veszekszünk és amúgy sincs rá okom,hogy ezen kiakadjak, tudom.

ezek után bárki csak megszólal egyből megfeszül minden idegem szinte szétrobbanok. ilyenkor elmegyek inkább, így is eléggé le szoktak hordani.

nem tudom letölteni sehogy ezt az ideget, szerintem csak annyi kéne de semmi módom nincs rá...


2011. júl. 12. 16:31
 1/1 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok! Én is gondolkodtam gyógyszeren, de a barátom lebeszélt. Igazándiból szerintem találnod kéne egy olyan személyt, akinek elmondhatnád mindig a problémádat. Én sokszor, ha ideges lettem, magamban tartottam, de ha bárki hozzám szólt, leordítottam. Mióta van a barátom, meg tudom beszélni minden bajomat, nem engedi, hogy magamban rágódjak. Én a kibeszélést javaslom. Vagy menj el boxolni! :D
2012. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!