Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. hétben vagyok, azt olvasta...

15. hétben vagyok, azt olvastam, hogy mostantól hallanak már bennünket a babák a pociban. Ti is beszéltek hozzá? Van értelme ennyi idősen? Mikortól fog reagálni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a 20. héttől hallanak, de mindegy, én azóta beszélek neki, hogy tudom, hogy megfogant a kislányom. Amikor a fiammal voltam terhes, délután mikor lefeküdtem pihenni mindig ugyanazt a mesét meséltem neki, amit később csecsemőkorában is szívesen hallgatott és könnyebben elaludt rá.

Kérdésedre válaszolva, szerintem mindenképpen van értelme, beszélni hozzájuk, én azt is elmondom neki, hogy mit fogunk csinálni aznap.

Konkrétan reagálni rá nem tudom, hogy tudnak-e, de az anya hangja mindenképpen kellemes nekik.

Boldog babavárást! 33 hetes kismama.

2009. febr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod. Én is beszélek hozzá, csak még mindíg furcsa egy picit, hogy szinte nem is látszik a pocak és mégis van ott valaki.

Kellemes babavárást!

2009. febr. 2. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én énekelni szoktam neki, a beszéd nekem nem megy annyira, egyszerűen nem tudom mit mondjak neki:) apával szoktunk hozzá beszélni, de csak poénkodni szoktunk, de szerintem neki ez is tetszik! Amúgy én is úgy hallottam hogy 20.héttől alakul ki a hallásuk, de ez nem azt jelenti hogy előtte nem lenne értelme velük kommunikálni!

Boldog Babavárást! 23 hetes kismami

2009. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!