Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos? 28 hetes pocakos leszek...

Sos? 28 hetes pocakos leszek kedden, és ma borzasztoan görcsöltem meg fájt a hátam? Menszi szerü görcsök de nem annyira? Mi lehet az oka? ez nem azt jelenti hogy baj van? Természetes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha így írod h borzasztóan görcsöltél az szerintem nem normális 28 hetesen...én elmennék orvoshoz hogy nézze meg minden oké-e. Azóta elmúlt már ?
2011. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, akár ügyeletre, én biztos bemennék, mert ennyire fájdalmasan görcsölni nem normális ennyi idősen.
2011. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

29 hetesen enyhe görcsökkel mentem be a kórházba, bent is fogtak pár napra megfigyelésre. A zárómon az ok: fenyegető koraszülés. Kaptam tüdőérlelő-injekciót, és mondták, hogy ha nem múlik el, akkor visszatartó-infúziót kell kapnom. De szerencsére odáig nem jutottam el, bent maradt a kislányom.

Szóval szerintem mindenképp mutasd meg magad orvosnak. Ha nem is rögtön a szülészeten, de legalább a terhesgondozóban. Először én is oda mentem, ott mondták, hogy ha gyógyszer mellett is megmarad, akkor este menjek vissza a kórházba.

2011. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok!igen mostmár átment a görcs,de tegnap nagyon elkapott!algopyrin 1 szem és pihi!nagyon gyengén érzem még de már nem állandoan!már jobb!aranyosak vagytok nagyon!jaaa nekem is az van a papiromon hogy fenyegető koraszülés 1 hete voltam dokinál minden ok volt
2011. jan. 17. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!