Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamákat keresek akik...

Olyan kismamákat keresek akik császár után természetes úton szültek. Lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Lassan eljön az időm másodszorra. Az első sajnos császár lett, és most is attól félek hogy megint az lesz. Nem arra készülünk. Mesélnétek nekem hogy ezzel is növeljem az önbizalmam, hogy erőt gyűjtsek a ti sikeretekből? köszönöm szépen annak aki ír majd nekem 37+6 hetes kismama
2011. okt. 26. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik fél vagy,remélem nem baj hogy írok.Én vagyok az első gyerek és császárral születtem,mert farfekvésű voltam,emellett nem hallotak szívhangot.Tesóm rá 4 évre született és a vajúdás sem volt szörnyű anyunak és a kitolás sem.Pár nyomás alatt meglett.Könnyű szülést:)

17L

2011. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértem a kétségedet. Én is hasonló cipőben járok. Az első baba császáros volt, és nagyon szeretnék természetesen szülni. De mindig van vmi információ, vagy érzés, ami elkeserít, hogy nem fog menni. Sőt néha azt s megkapom, hogy meg se próbáljam. Megértem az ellentábor indokait is, de a szívem mélyén akkor is szülni szeretnék.

Sajnos segíteni többet én sem tudok. Csak biztatni, hogy higgy abban, amit szeretnél! Én is ezt teszem. Aztán a végén úgyis kiderül, hogy hogyan alakul.

Azért azt kívánom, hogy alakuljon úgy a szülésed, ahogy az nektek a leges-legjobb és ahogyan szeretnéd!!!

2011. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) Hát én is így érzek ahogy írtad. Próbálok csak arra gondolni hogy most sikerülni fog!
2011. okt. 28. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!