Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a vélemény az ügyeleten...

Mi a vélemény az ügyeleten szülésről? Pozitív vagy negatív élmény volt?

Figyelt kérdés
Esetleg ha kórházat is írnátok!
2011. szept. 29. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a veszprémi kórházban szültem 3 hónapja ügyeleten.Csak pozitív véleményem van.Minden rendben zajlott és egytől egyik mindenki kedves volt de nem csak velem másokkal is.Egyébként itt nem is szokás fogadni orvost.

Viszont egyik ismerősöm fogadott orvost Pesten/ott lakik/és amikor szült pont nem tudott ott lenni az orvos mert elutazott tehát fizetett a semmiért.

2011. szept. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Budapesten a Sote 1-en szültem ügyeletesnél császármetszéssel. Semmi gond nem volt, mindenki kedves volt, rendesen vizsgált, úgyhogy pozitív élmény volt. Nem bántam, hogy nem fogadtam orvost. Azok általában amúgy is csak akkor mennek be, ha már ténylegesen jön a baba, a vajúdási időszakban nincsenek ott. Egyik ismerősömnek volt orvosa, de hát neki elég negatív élményei voltak, mert sokáig vajúdott, mert nem tágult, és mivel volt orvosa, aki meg nem volt ott, annyira nem is foglalkoztak vele. Úgyhogy mire bement már szegény szét szenvedte magát, aztán végül császározni kellett. Szóval mindkét oldalra van pozitív-negatív vélemény.
2011. szept. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Összességében maga az esemény pozitív, abszolút!

De azt nem mondanám,hogy nem voltak nehéz és kellemetlen pillanatok.

2011. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pozitív, pedig 9 napot töltöttem bent (terminustúllépés, várakozás, indítás, császár, minden megvolt). Bajcsy, Pesten, 2 éve. Orvosoktól ápolónőkig, de még a takarítók is kellemes csalódás volt, soha, senki nem bánt velem lekezelően, nagyképűen. Persze szerintem ez azon is múlik, milyen a te fellépésed. Ha látszik, hogy határozott vagy és normális, akkor tisztelettel fognak bánni veled.
2011. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen meg voltam elégedve az ügyeleten akkor dolgozó orvosokkal és nővérekkel mikor én szültem..

Mindenki kedves volt és odafigyelt mindenre..Egy orvos volt csak aki elég flegma volt,de ezt leszámítva ő is ellátta rendesen a dolgát.

Pécsett szültem az Édesanyák útján..

2011. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!