Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter vizsgálatai,...

Első trimeszter vizsgálatai, egy másik város másik kórházában?

Figyelt kérdés
A magán dokim ott rendel és én nem oda tartozom de oda rendelt be. Messze is van és még soha nem is jártam ott. Szerintetek menjek oda vagy keressem fel a körzeti szülészetet?
2011. jan. 17. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a dokival! Különben a vizsgálatokat bárhol elvégeztetheted, nem muszáj abban a kórházban, ahol a dokid van. Én pl. Kalocsán szültem, az uh-kat Kecskeméten csináltattam, a laborvizsgálatokat meg Kiskőrösön (ezek miatt nem akartam utazgatni). A kész leleteket vittem el a dokinak, mikor amúgy is mentem hozzá.
2011. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem oda menj,ha nem túl nehéz megközelíteni.Nekem például magánorvosi beutalóra nem csinálták meg a laborvizsgálatot az sztk-ban,mehettem a kórházba.Uh-ra viszont 4D-re jártam,tehát nem a kórházba.
2011. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is másik kórházhoz tartozok, mint ahol a dokim dolgozik. Én úgy csináltam, hogy a 12 hetes uh-ra mentem abba a kórházba ahol ő van, minden mást (labor, afp..)ott végeztek ahova tartozok. 18 hetesen kell majd a genetikai uh miatt menni megint, a terhesgondozás meg a magánrendelőben van. Viszont ha nála szeretnél szülni, előbb utóbb érdemes megismerkedni azzal a kórházzal ahol ő dolgozik, mert máshol úgyse tud neked szülést levezetni :)
2011. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!