Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire merjek rózsaszin...

Mennyire merjek rózsaszin dolgokat venni? A 18 hetes uh-n azt mondták 100 százalék hogy kislány.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a következő ultrahangig.Amúgy is ráérsz még vele
2011. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött a dolog, kislány maradt végig. :) De vártam a köv ultrahangig, hogy legyen megerősítés.
2011. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már az előzőn is azt mondták hogy kislány csak akkor a lábaközt volt a köldökzsinór....szóval már ez volt a megerősités.Csak már olyan nagy izgalomban vagyok.
2011. jan. 17. 12:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek még több babát akkor is csak a ruhatár kb fele legyen rózsaszin mert ha a köv baba kisfiú lesz meg kell venni az egészet újra. Ha a felét uniszex szinben veszed - fehér sárga bézs- a másik felét rózsaszinben akkor nem kell majd mindenből újat venni csak a fél ruhatárat az is rengeteg pénz.


Minden másban a többieknek van igaza.



Egy lány anyukája és kisfiú a pocakban.

2011. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
persze én sem akartam mindent rózsaszinben csak egy két dolgot abból is az olcsobbakat,köszi a választ
2011. jan. 17. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy de bele fogsz esni hogy ezis milyen cuki és nincs kiút.


Szerelmes leszel a rózsaszin ruhácskákba!

2011. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várjál még, nekem a 26. héten derült ki, hogy mégis kisfiú és nem lány, ahogy korábban állították.
2011. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 7.hónapig 90% kislányt mondtak. Aztán a köv. UH-n mondta a doki, hogy "... igen, igen minden rendben van a kisfiúval..."

Szerencsére egy rózsaszín sapin kívül nem volt lányos holmink :-)

2011. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. héten fiút mondott az orvos a 4D ultrahang alapján, azóta is mindíg azt mondja, sőt már a saját szemünkkel is láthattuk. Viszont kizárólag semleges színű ruhácskákat veszek, csak pár kék van, amit úgy kaptam. Ha majd a másik babámat fogom várni, nem kell lecserélni az egész ruhatárat.

36hetes km

2011. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha egy szonográfus 100%ra mondja a nemet, akkor nem bíznék benne. Olyan nincs, hogy 100%ra mondják meg a nemét a 18. heti UHn.
2011. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!