Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan dokit keresek elérhetősé...

Olyan dokit keresek elérhetőséggel, aki hajlandó egy 24 hetes, hypertoniás kismamát elvállalni? Szeretnék kórházat váltani, de nem tuom miként kell. Budapestei doki kéne, aki megbízható.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Melegen ajánlom Dr. Varga Horgosi Ágnest, alapos, kedves, nagyon megbízható, jó doki. Kőbányán az egészségházban rendel, ott tudsz hozzá időpontot is kérni. A Bajcsyban vezet le szüléseket.
2011. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ismerem. A bajcsyt kerülöm mesziról,onnan küldtek haza, mondván a fehér köpenytől 200 as a vérnyomásom
2011. jan. 17. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Szt. János kórház, Dr Kelemen Csaba
2011. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dr.Barna Istvan nagyon nagyon jo doki de nala nyuljal melyen zsebre!sz.Imre korhaz
2011. jan. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. jan. 18. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs az offért, de mi újság Veled, Uzsokiból kiengedtek már? Jobban vagy?
2011. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kiengedtek, megvagyunka babával, a jótol nagyon messze.

A dokik szerint korán jött a hypertonia, és a nehezén még nem vagyok túl.

Most azért küzdök, hogy találjak egy dokit aki segít nekem, hogy ne legyen baj.Tudsz esetleg segíteni?

2011. jan. 18. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvastam az előző kérdesed is, és érdekelne hogy, hogy vagy?(tok)?Gyógyszerrel sem lehet beállítani?Nekem is nagyon felment mikor doki, vagy védőnő mérte.180 is volt.Otthon tudod mérni, az a mérvadó.A végén már nekem otthon is felment 160.ra is, de egészséges babám született.Nálad sem lesz probláma!!!
2011. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomás csökkentő, gyógyteák, mint pl Pannonhalmi Szívnyugtató tea! Nekem bevált!
2011. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!