Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az arcon lévő pattanások...

Az arcon lévő pattanások elmúltak azoknak akik terhesek lettek? Vagy inkább kijöttek?

Figyelt kérdés
Mi fél éve babát szeretnénk de félek hogy attól a hormontól ami a pattanásokat okozza nem jön össze:( Nem érdekelnek a pattanásaim,csak legyen már Babó!A ciklusaim 28-32 naposak.
2009. febr. 2. 14:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Létszi irjatok! Köszi!
2009. febr. 2. 14:55
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nekem először rendesen előjöttek,majd épp mostanában csodálom a bőrömet hogy sehol egy patti:D Ez sokban függhet attól hogy milyen is a bőröd. Én soha nem használtam zsíros krémeket,mert voltak pattijaim és miteszerjeim,de mióta a terhesség miatt "kitöltöttem a bőrömet" niveával kenem és hát az kivételesen jót tett.Nem akarok hülyeségeket írni de sztem ha az első 3-4 hónapon túl vagy akkor a lényeges hormonális változások megvoltak és szép bőröd lehet:D Igazuk van az embereknek hogy a pocakosság megszépíti a nőket:D Boldog babavárást:D
2009. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem első terhességemnél elmúltak...de most tesóval lassan 8 hónapja próbálkozunk s semmi sajna:(jönnek is elő mensikor a pattanások:(
2009. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Húúú nekem nagyon sok pattanásom volt egész terhesség alatt, amikor megszültem elmúlt majd 1-2hét múlva megint jöttek de már nem annyi! Terhesség előtt is pattis voltam,de nem hiszem hogy ez befolyásolná! Szerintem keresd fel a nőgyógyászt,ő majd elmondja hogy ez menyire befolyásolja a teherbeesést és még segíteni is tud!
2009. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nekem azt mondta a bőrgyógyászom hogy a pattanásaim majd a terhesség alatt fog elmúlni mert ezt a hormonjaim okozzák.Soha nem tudtam öket eltüntetni de már nem is akarom.Megnyugtattál hogy ez nem gátolja a teherbeesést.Már fél éve probálkozunk.Szerintetek ez még nem sok idő??Nektek gratulálok a Babákhoz!
2009. febr. 2. 15:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én olyan fogamzásgátlót szedtem 6 évig ami elmúlasztja a patikat mert a mellkasom és a hátam is tele volt vele az arcomról meg ne is beszéljünk. Abbahagytam babaprojekt miatt és hát ugyanúgy visszajöttek mint régen. Amikor teherbe estem még jobban kijöttek. A nőgyógyászom elküldött bőrgyógyászhoz pedig nem panaszkodtam csak látta hogy nézek ki. Gondolhatod...nagy daganatok voltak és fájtak is. A bőrgyógyász adott egy oldatot amit terhesen is lehet használni ezt használtam 10-12 hétig és mostanra elmúltak csak a hátamon maradtak de azt nem is tudtam kenni meg azok inkább olyan kiütésszerű apró pöttyök.

Szóval a baba öszejön attól,h. pattanásos vagy nekem még a ciklusaim is teljesen összevissza voltak 2-3 havonta jött meg és 8 hónap alatt terhes lettem.


Üdv

37 heteske

2009. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.(37 hetes)

Hát egyszer régen úgy 4 éve csak úgy abba akartam hagyni a tabit kijöttek a ragyák ahogy kell, elmentem a bőrgyógyászhoz és ugyanezt mondta mint neked. És,h. addig is szedjem a tabit ha nem akarok gyereket.

Ehhez képest soha nem látott módon lettem ragyás az első 20 hétben terhesség alatt és sztem utána is attól a gyógyszertől múlt el amit adtak és nem magától.

2009. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia!

én alapból nem voltam pattanásos,de így terhesen amikor meg kellene jönnie mindig kijön ugyan úgy,mint amikor mensiztem!

üdv:35 hetes

2009. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a terhesség előtt normális volt a ciklusom,ami aktuális időközönként pár pattanással járt.A teherbeesés után szinte azonnal félelmetesen 'kirügyeztem',ez pár hétig tartott,azóta olyan sima és puha lett a bőröm,mint a baba popsija:).

Üdv 36 heteske

2009. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én bőröm csúnya, pattanásos volt a terhesség előtt. Az okát bőrgyógyász sosem tudta megállapítani. 39 éves vagyok, de a patiktól függetlenül villámgyorsan összejött a baba, tehát az biztos, hogy nem befolyásolja. Terhesség első harmadában kaptam hormonpótló gyógyszert, mert nem tűnt elégnek az, amit a szervezetem előállított. A pattanások azonban egyáltalán nem múltak el, vígan rügyeztek az arcomon továbbra is.

A harmadik trimeszterre viszont azt mondhatom, hogy teljesen elmúltak. Csak a régi hegek maradtak meg. Hogy ez most véletlen, vagy hormonális hatás, én nem tudom.

2009. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!