Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó heteiben járó kismamák,...

Utolsó heteiben járó kismamák, mennyi a babátok szívhangja? Vagy aki már megszült annak mennyi volt? Kisfiú érdekelne jobban.

Figyelt kérdés
Ma nagyon meglepődtem,mert az én babám szívhangja állt.150 körül van,ha mocorog 160 sőt már 180 is volt..Az orvosom teljesen jónak mondja mindig.Viszont egy ismerősöm annyi idős mint én /39. hét/ és az ő kisfiának 120 körül van és volt mindig.Ennyire változó lenne?
2011. jan. 18. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kisfiam van. Általában 140-160 között volt a szívhangjuk. 140 alatt soha nem volt.
2011. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az NST-n azt mondta a szülésznő, hogy minden babának más a szokott frekvenciája. Az átlag 120-160 között van. 120 alatt nem igazán mondható jónak. De mindig a saját frekvenciáját veszik figyelembe, hogy ahhoz képest mennyire ingadozik.
2011. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapból 140-150 a normális, ami valóban felmegy akár 180-200-ig is mozgáskor. Szóval semmi probléma nincs a babáddal.
2011. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!