Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, mit tegyek...

32 hetes vagyok, mit tegyek 37.5 a hőm, megbetegedtem, bevettem egy rubofent nehogy feljebb menjen, de ha mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
árt a láz a babának ugytudom.
2009. febr. 2. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenféleképpen kezelni kell, mert rosszabb, ha nincs, mint a gyógyszer hatása a babára. Ha mégis fentebb menne, lehet hidegvizes zuhanyt venni. Aztán holnap meg menj el dokihoz. De a rubofen talán segít.
2009. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

panadolt, vagy paracetamolt bevehetsz. 38 felett beszélünk lázról. ha más tüneted is van, a láz betegség jele, amit kezelni kell, mert bár a gyógyszer nem tesz jót, de rosszabb egy gyulladás, vagy egy betegség. egyébként, fizikálisan is lehet lázat csillapítani, teljes test borogatással, vagy hűtőfürdő ez esetben zuhany, amikor a test hőmérsékletű pl. 38. 5 láznál 38.5 hőmérsékletű vizet fokozatosan hűtöd 36.6 ra. egyébként vannak olyan antibiotikumok, meg lázcsillapítók, amik nem ártanak. lázcsillapító az az amit az elején írtam.

jobbulást! 18 hetes kismami

megfázás ellen hársfa, kamillatea, és hagyma egybefőzve jó. ez megelőzésre is jó.

2009. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en hideg vizes borogatassal szedtem le, nem tudom minek a tunete nalad a laz, de szerintem amint jobban vagy, menj dokihoz. homlok, csukló, labak, hideg vizes borogatasa segithet, hogy ne menjen feljebb.


aterzem a helyzeted, mert ha nekem egyszer 38 fole megy, csak az injekció szedi le sajnos, ugyhogy ezert sem szabad engednem a lazat :(

2009. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
influenzát kaptam el, doki azt mondta semmit nem ad ha lázam van akkor algophirynt, de arra allergiás vagyok, ezért rubofen 3x 1 38 felett. köszi mindenkinek.
2009. febr. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!