Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete már hogy beteg...

Egy hete már hogy beteg vagyok: köhögök folyik az orrom. 2 napig lázas is voltam, az orvos rubofent írt fel a lázra,amiből be is vettem 2 szemet a 2 nap alatt. Ettől a hosszú betegségtől nem lesz valami baja a magzatnak?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok.
2009. márc. 8. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 12-16 hetesig voltam beteg nátha, influenza, majd melléküreg gyulladás. Azt mondta a doki, hogy a babának ettől nem lesz baja, az én immunrendszerem által termelt ellenanyagokból kap a baba is, illete megtanulja, hogy hogy kell leküzdeni a betegségeket.

A láz jelenthet egyedül bajt, ha túl magasra felmegy. De erre meg kaptál gyógyszert, úgyhogy nem lesz baj, ne aggódj.


Igyál sokat, főleg gyógyteákat mézzel és citrommal. Én vegyesben ittam bodza, csipkebogyó és kamilla teát.


Jobbulást.

2009. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, nekem is mondta az orvos hogy nem lesz baja, csak hát nagyon aggódom.Az első babámat várom és szeretném ha minden rendben lenne vele.
2009. márc. 8. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz!Ilyenkor a legfontosabb a láz csillapítása!Azt pedig megtetted!Semmi baj nyugodj meg.(mellékesen én már 3.hete vagyok beteg,de már szerencsére múlik!)30 hetes km.
2009. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!