Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy nő hason fekve alszik...

Ha egy nő hason fekve alszik el legkönnyebben, és általában így alszik, így ébred reggel, akkor hogy oldja meg ezt terhesen nagy pocakkal?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

amíg kényelmesen alszól a pocidon addig nyugodtan.aztán hamár akkora lesz úgyse fogsz ttudni rajta feküdni.

sok boldogságot

6hós kisfiú anyukája

2009. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ameddig tud és kényelmes addig alszik csak hason, utána kitalál valami más kényelmes testhelyzetet. A mi ágyunk egy szétnyitható ülőgarnitúra, valahogy oldalt feküdtem, de a fejem egy kispárnával a kanapé karfáján volt. Nem kell attól félni, hogy éjszaka tudat alatt hasra fordulsz és ez árt a babának.
2009. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szopipárnával oldottam meg a hason fekvést de így a 30.hét után már azzal se megy
2009. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! én mindig hason tudtam elaludni. most 18 hetes pocis vagyok a változás annyi, hogy hason alszok, de egyik lábam felhúzom, így szinte félhas, és ez még kényelmes, bár már a pocim, ha nem figyelek, és a lábam nem húzom fel már nyom. szerintem mindenki ösztönösen változtat helyzetet, ahogy és amikor még kényelmes.

jó babavárást!

2009. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hu,most en is ettol szenvedek.En is mindig csak hason tudtam elaludni de most 17 hetes vagyok es mar eleg nagy a pocim,a babonak nem tetszik ha hasra fekszem es mar nekem is kenyelmetlen.De annyira megszoktam mar a hason fekvest h ejszaka is mindig felebredek ha arra akarok fordulni,tehat mar 1 hete nem alszok rendesen.De hat ez van,majd csak megszokom.
2009. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2 hete nem tudok hason feküdni, azóta oldalra fordulok és a lábam fel van húzva, a hasamnál meg egy kispárna. Igy kényelmes. 36 hetes kismama
2009. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én régóta csak a bal oldalamon tudok aludni. Ha hanyatt fekve vagy a jobb oldalamon alszom a baba addig rúgdos belülről, amíg meg nem fordulok. A hason fekvést hamar elfelejtettem, mert kényeletlen volt, de a várandósság előtt imádtam úgy aludni. 30 hetes kismami
2009. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sehogy. en mindent hasonfekve csinaltam..olvastam, rajzoltam, aludtam, meg inni is tudok ugy :)) mar nem emlekszem, talan a 13. hetig tudtam teljesen hasonfekve lenni, utana nem volt az igazi.. most 36 hetes vagyok, és alig varom, hogy ujra hasalhassak.. aludni a bal oldalon legjobb a babanak, en felig ulve alszom el mostanaban, mert mar faj a bal oldalam (szo szerint), aztan reggel alszok meg picit bal oldalon.. a 35. het utan már két szopiparnat hasznalok, mert egy kevés :S
2009. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hason alvó voltam én is, de kb. a 14-15 héttől már nagyon kényelmetlen volt a hason alvás, azóta viszont szinte nem aludtam egyetlen egy éjszakát sem végig. Hanyatt és a bal oldalamon a baba nem hagy, a jobb oldal meg nekem kényelmetlen. Már csak hat hét van hátra, aztán remélem tudok aludni egy nagyot HASON. Kitartás neked is!
2009. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!