Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen kb 3kg fogytam, ez...

9 hetesen kb 3kg fogytam, ez nagy gond? Pedig mindig úgy terveztem, hogy ha egyszer kismama leszek csakis egészségesen és tudatosan fogok kajálni,

Figyelt kérdés
de ez sajnos nem így müködik, amit megeszek az majdnem minden pár perc múlva ki is jön, ha egyáltalán tudok enni, mert néha nem tudok, igyekszem sok folyadékot inni, de az sem marad meg, szedek magzatvédő vitamint azt este szedem, mert akkor már valami meg is marad bennem.
2009. febr. 3. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

nem lesz ebből semmi probléma! ez a hányós időszak ha nem is múlik el teljesen,de enyhülni fog! én is 3 hétig hánytam,és akkor én is fogytam,de miután elmúlt,olyan jókat ettem,hogy visszajön az! de a sok folyadékot azt pótold!

jobbulást,és boldog babavárást!

üdv:35 hetes

2009. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is fogytam az elején, hirtelen 2 kilót. Bár nem hánytam csak 3x (az is a gyógyszer miatt), csak egyszerűen nem bírtam enni. Amint ez helyre állt, a két kiló hipp-hopp visszajött. Most tartok 5-6 kiló plusznál, ami rendben van a védőnőm szerint. A babádnak nem lesz baja, de igyekezz pótolni a folyadékveszteséget, mert az kiszáradáshoz vezethet! Próbáld ki a MagneB6-ot, hátha segít!

23 hetes kismami

2009. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! én 16 hetes koromig hánytam, és 3 kg ment le 1,5 hónap alatt annyira hánytam. semmi nem maradta meg még a vitamin se. cocculinét, magbe b6 ot szedtem nem segített. fagyiztam, hideg tej, nem jött be, bár mit kipróbáltam, nem hatott, csak az maradt meg bennem, amit a baba úgy gondolt, ez jó lesz neki. ugynígy voltam a víz is azonnal kijött. próbálj meg evés után lefeküdni, nekem ez hatott néha, bár ekkor is volt derült égből villámcsapás. sok kitartást.

18 hetes kismami (már jön vissza a kg)

2009. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 16 hetes vagyok és a fogamzáskori súlyhoz képest még mindig 2,5 kiló mínuszban vagyok. -4,5 volt a maximum. Pedig nem is hánytam, csak nagyon erős hányingerem volt egész nap, inkább nem is nagyon ettem, mert minek ha úgyis kijönne, az jobban megterheli a szervezetet, mert jön vele a folyadék is...

Mire véget ért a hányós időszak, kicsit beszűkült a gyomrom, és kevesebbet bírok enni mint azelőtt.

Ráadásul régen sovány husit ettem sok zöldséggel és gyümölccsel, de akkor csak tésztát, krumplit, max egy kis tejterméket bírtam legyömöszölni.

Most tértem vissza a régi étrendemhez, és lassan a mennyiség is megközelíti a régit.

A pocim ennek ellenére szépen elkezdett gömbölyödni és a baba is nagyobb volt az utolsó mérésen, átlag 5 nappal, mint amekkorának kellett volna lennie.

2009. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi ok aggodalomra. Én Az első 3 hónapban 4 kg-t fogytam, a végéra 20 kg- híztam. És egészséges 4 kg-s babám született.Arra figyelj, hogy ne száradj ki.
2009. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!