Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Janka név hogy tetszik nektek?...

Janka név hogy tetszik nektek? Van ilyen nevű ismerősötök? Szerintetek mennyire nemzetközi ez a név?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Janka néni a Szomszédokból... rögtön ez ugrott be. Bocsi!!!!

Attól még szép :)

2011. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem nem jon be:(bocsi.
2011. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Inkább a Jázmin.
2011. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, azért nem lett Janka a lányom, mert túl közel lett volna a szülinap és a névnap.

:D

2011. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, kinek hogy tetszik, nem lesz olyan név, ami mindenkinek bejön.

Nekem pl. a jázmin egy virág, de magyarul az is jezsámen. Így még jobban is hangzik.


A nemzetközi nevekkel két gond van: mindenki "angolos" vagy "szappanoperás" nevet ad a gyereknek, és pl. Olaszországban úgysem fog az ott élőknek tetszeni.

Másrészt, egy hangsúlyosan magyaros hangzású családnévvel elég bután is néz ki.

Egyébként semmiben sem segíti elő a nemzetközi karriert.

Barátnőmnek családneve és keresztneve is ismeretlen külföldön, mégis bejárta a fél világot a szakmájával kapcsolatban, mindig valami egzotikus országban lakik pár évet. :D

2011. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szia !

nekem tetszik de szerintem nemzetközibb a Hanna, Anna mindkét nevet használják kint is!

Én is úgy adtam nevet a gyerekeimnek hogy itthon is megállja a helyét és külföldön se legye olyan furcsa, nekem ez is szempont volt:-)

2011. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Janka, szerepelt a listánkon is. Szép név, nem fogod vele megszívatni a kisasszonyt.
2011. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik! Egyébként ez a név a Johanna rövidült, becéző változata.
2011. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Janka néni? Az nem Lenke néni?:S


Szerintem nagyon szép név, óvónőként járt a csoportomba egy Janka, nagyon aranyos kislány.:)

2011. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen nevü ismerősöm kislánya!Ő olyan jankás :)vékony szégyenlős aranyos kislány:D
2011. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!