Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan ismerösötök aki...

Van olyan ismerösötök aki olyan gyógyszereket kezdett el szedni a párja tudta nélkül, amitöl könnyebben, és hamarabb teherbe esett?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam aki védekezés mellett szedett olyan gyógyszert.Ilyen védekezésre gondolok:pl.:megszakításos stb

Csak kíváncsi vagyok hogy vannak e ilyen személyek.És megfogant a baba.


2009. júl. 28. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

1. a megszakítás nem védekezés. Ha egy férfi ilyet bevállal, akkor vállalja a baba kockázatát is.

2. Nem kell ehhez gyógyszert szedni, teherbe eshetsz simán.

3. Szerintem a gyerek 2 ember döntése. Aki egyedül dönt. a másik tudta nélkül, esetleg akarata ellenére, az önző és nemcsak a partnerét nem szereti, de a gyerekét sem. Hiszen kockáztatja, hogy apa nélkül nő fel, azzal a tudattal, hogy őt nem akarták.

2009. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én természetesen nem így akarok babát,csak kíváncsi vagyok hogy vannak e ilyen személyek.Én addig nem szeretnék babát míg nincs egy lakás,vagy míg nincs egy normális munka és anyagiak is kellenének .stbb lehetne ezt még sorolni.
2009. júl. 28. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Nem! Nem igy van!

A megszakitas is vedekezes!

En nagyon sokaig ezt hasznaltam a parommal - sikeresen, amig babat nem akartunk!

Es nem ket ember dontese egy baba, hanem csakis az anyukajae!

2009. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

A döntés az anyukáé, de az elhatározás 2 emberen múlik. Ha mégis v.ki kicselezi a párját, ÖNZŐ és vállalja utána a következményeket, ami esetleg rosszul sülhet el.

33+3 h km

2009. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Én akaratunk ellenére estem teherbe, nem védekeztünk, mert nőgyógyászati problémáim miatt, azt mondták, csak ha megműtenek, akkor lehet esetleg picink. Márciusban lett volna a műtét, de mi időközben eldöntöttük, hogy még ne legyen akkor se baba. De januárban megfogant a Drágám. (hormon gyógyszereket kellett szednem, még azért is, hogy megjöjjön) Az apa (28 éves) és szülei mélyen tiltakoztak a Pici élete ellen,és a párom is, de ha valakinek csekély mértékben is felmerülne a kockázat, hogy nem lehet gyermeke, akkor könyörgöm, hogyan is vetetné el???(főleg az első Picit). Lehet önzőségről beszélni...igen, de a Picivel szemben nem lett volna valamennyire az? Mindent meg tudok adni Neki, csak nincs külön ház. De emiatt, nem kockáztatnám a világ minden kincséért sem, hogy utána lehet csak (milliók árán) beültetéssel, vagy esetleg ne is lehessen babám. A családom mellettem állt végig, a párommal vége lett, de most már jönne vissza, mert lehet érezte mit veszített (de már késő). Szóval igen, a döntés az anyáé, mert nem mindegy, hogy a jövőben (orvosi műhiba, felfázás stb)kinek nem lehet majd gyermeke, mert ez is tönkretehet egy kapcsolatot!

Üdv.:

23 éves, 30 hetes kismama

2009. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A történet jó és igazad van, de nem a kérdésre válaszoltál. Ugyanis a kérdező gyereket akar, a párja tudta nélkül. És ez az önzőség.
2009. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

12:56osnak.Azért mert ilyet kérdezek miért gondolod hogy így akarok gyereket????

Már nem lehet itt semmit sem kérdezni?!

2009. júl. 31. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
A te dolgod, mit kérdezel, én a véleményem írtam le. Én nem tennék fel olyan kérdést, ami nem foglalkoztat.
2009. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!