Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tul vagyok az elso 12 heten,...

Tul vagyok az elso 12 heten, tegnap voltam UH-on es a baba izeg-mozog, ver a szivecskeje. Megnyugodhatok mar azert nagyjabol?

Figyelt kérdés
tokeletes a placenta es a mehem, nem vagyok veszelyeztetett terhes, sose volt verzesem, meg csak barnazas sem, es gorcseim se voltak.már genetikai okok miatt nem mehet el a babam xerintem, en meg vigyazok magamra.
2009. febr. 3. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen megnyugodhatsz. Ne aggodalmaskodj. Én azt mondom aminek meg kell történnie, az úgyis megfog. Mi nem tehetünk ellene semmit. Csak pozitívan. Boldog Baba várást! 27 hetes km
2009. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon jól hangzanak. Bár probléma történhet bármikor, de ilyenekre sosem szabad gondolni! A legfontosabb, hogy vigyázol magatokra, rendesen étkezel....

Én is igyekszem mindenhez pozitívan hozzá állni. Bár vérezgettem 6 hetesen, meg vannak apró kis problémák, de ha állandóan stresszelnék, azzal ártanék a legjobban!

Hamarosan eljön az idő, amikor már érzed is, ahogy mocorog! Az egy csodálatos érzés! :) Minden jót!

23 hetes kismami

2009. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a picihez!

Én még csak 9hetes és4napos vagyok, és alig várom h láthassam már uh-on. Én a helyedben megnyugodnék...persze egy kis félelem mostmár mindig lesz benned...bennünk... 16hetes uh, genetika, koraszülés elkerülése, szülés komplikációk nélküli kimenetele, és onnatól...csak azt fogjuk kívánni, h soha ne legyen semmi baja:9 Végig aggódjuk az életünket:) De milyen csodás!! Nem igaz?

2009. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

koszonom a biztatast. en biztos vaok benne, h.megmarad, hiszen mindennel jobban vigyazok ra, es mindennel jobban szeretem.

amugy hanyadik hetben kezd el erezhetoen mocorogni?

2009. febr. 3. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első gyereket 18 hetesen éreztem. Nem volt túl aktív...mióta megszületett annál inkább az:)
2009. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolso valaszolonak: en is gratulalok neked, hidd el ma-holnap azt fogod exre venni, h. mar tul vagy a 12 heten es a masodik trimexterben jarx.nagyon gyorsan telnek a hetek. ha eljon a nyar mar azt vehetem exre, h. var a szules.de nem felek tole, eros no vagyok
2009. febr. 3. 10:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyenkor már nyugodj le és élvezd a terhességet,hisz az egy gyönyörű korszak egy nő életében!!!

Nekem a 16-dik héttöl kapirgált a lányom,ugy a 19-dik héttöl éreztem az intenzivebb mozgásokat!

Boldog babavárást!!!

2009. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és az milyen erzes amikor eloszor erzi vki a babajat?en erzem, h. aktiv, igaz, nem tudom mik ezek, de olyan lukteto vagy pulzalo erzest erzek a koldokom mellett tobbnyire jobb vagy bal felin, pedi teljesen nyugalomba fekszem kozben, a szivveresem nem gyors, nem az idegek okozzak, ezek olyan lagy luktetesek. barmi is legyen, fantaxtikus, es erezteti, h. zajlik odabenn az elet
2009. febr. 3. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 17. héten már éreztem, de csak a 18. héttől folyamatosan. Most meg már kész kis vasgyúró. Nem kíméli az anyukáját! :)

A 23 hetes kismami

2009. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mondják tapasztalt anyukák,hogy az első bébit később érzi csak az ember lánya,de én már a 16-ik héten éreztem.Mondjuk nem volt nehéz,mert apró mozgást nem csinált,hanem rögtön rúgott.Nagyon különleges dolog érezni azokat a pici lábakat a pocidban! :D Én most 29 hetes vagyok,és egy egész nap ficergő kis pocilakóm van,de én nagyon élvezem.Sikeres babavárást és szülést kívánok neked!
2009. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!