Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitség. Aggaszt a 2 napja...

Segitség. Aggaszt a 2 napja tartó vesefájásom. Árthat - e a babám egészségéreHa elvetél egy 5 hónapos terhes miből veszi észre? . Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem csak a vesém fáj hanem a vizhólyagom is.Véreset is pisiltem.Anyukám azzal ilyesztget , hogy elveszithetem a babát és rohanjak orvoshoz.Voltam nála elküldött vért ,vizeletet leadni é eredmény csak hétfőn lesz.A babám kevesebbet mozog az átlagnál, de mozog.A kérdés.Ha elvetél egy 5 hónapos terhes miből veszi észre?
2011. jan. 21. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést? Mi az, hogy elvetél, és miből veszi észre?

Görcsöl, vérez, stb. 5 hósan a baba már vagy 20 centi. Azt nem lehet észre nem venni, ha elvetél.

Amúgy meg hogy nem mozog, görcs, vér, stb.

2011. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz....hogy pl ha a baba meghal odabent annak lenne e egyből jele, vagy csak köv uh-n derülne.-e ki esetleg h nem él...hát szerintem lehet ez is, az is...de ha mozog akkor nincs gond!

amúgy már olyan 26 cm körül van a baba ilyenkor...attól is függ pintosan hány hetes vagy de ez lényegtelen...


Jó az ilyenekkel vigyázni, de szerintem nem lesz baja. Lehet viszont h antibiotikumot kapsz (én mikor véreset pisiltem azt kaptam...pár nap alatt helyre is jöttem)

A lényeg a sok pihi, feküdj melegbe, igyál meleget....lehet kapni vesevédő teát.


Nőgyógyásszal beszéltél erről ? Ő mit mondott ?

Ha eddig nem akkor keresd fel és mondd el neki mi volt és h lát-e veszélyt a babára nézve...


Jobbulást!

És írj még!

2011. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem vagyunk egyformak de: par eve a derekamat es a vesemet ereztem napokig fajni. gondoltam hogy rosszul fekudtem, vagy felfaztam. 20 hetes terhes voltam. aztan egyik nap azt ereztem hogy wcre kell mennem, de nem mentem (pedig nem vagyok az a visszatartos fajta). a lenyeg hogy amikor raszantam magam a wczesre mar folyt is ki a magzatviz a gatyamba es nem volt se gorcs, se ver!!! halgass anyukadra es nogyogyasz!! nekem aznap egesz nap meg mozogtak a kicsik, de mire a korhazba ertem mar keso volt. szoval en nem varnek a helyedben!!! irj ha van valami!! es pihenjjjjjjj amennyit tudsz!! szoritok erted, nektek!!
2011. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsi utolsó én annyit kérdeznék h ezt hogy érted? :


hogy mikor rászántad magad a wc-ésre már folyt is a magzatvíz??? kis v nagy wc-zés volt v nem értem ?

és ikrek voltak ?


sajnálom h ez történt :(

2011. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ja bocsi de akkor elolvastAM MÉG 1 szer...


akkor Te nem hiszem h felfázva voltál hanem csak megindult a szülés és annak gondoltad a fájdalmat?

dokik mit mondtak?


bocsi ha indiszkrét a kérdés..akkor ne válaszolj!

Sajnálom!

2011. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és hasznos tanácsokat.Kész lettek az eredmények ,beigazolódott a gyanúm, gyulladást mutatnak.Már sokkal jobban vagyok , nem mondhatnám , h annyira fáj a vesém.Nem is magam miatt aggódtam , én kibirom csak a kicsinek ne legyen baja.De ugy érzem jól van , szépen mocorog.Csak az a vizszerü folyás ne jelentkezzen többször.Egyébként sok a magzatvizem.Lehet ettöl is?
2011. jan. 21. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mert szülésig alul nem folyhat ki ...uh ez nem függ össze!


Ne aggódj csak pihizz!!!! Jobbulást! Vigyi magatokra!

Írj majd ha meggyógyultál:)

2011. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

eloszor is orulok hogy jol vagy es a baba is, de en ugy vagyok jobb felni mint megijedni!!!

nagyon vigyazz magadra es tartsd a derekad mindig melegen ill hogy ruha takarja, mert tudom magambol kiindulva nem fazunk, nem fazunk, mert futenek a hormonok aztan nem figyelunk oda annyira es mar fel is faztunk.

aki kerdezte igen ennalam megindult a szules a 20 heten. ikrek voltak de ezt csak a szuleskor tudtuk meg. ennalam nagyon nagyot hibazott az orvos aki meg sem ismert amikor ejjel bevitt a mento. en most ismet kismama vagyok es megtettem mindent azert hogy a pici idoben es eppsegben a vilagra jojjon. de a retteges es a felelem az eletem resze lett. :( ezert en nagyon elovigyazatos vagyok!!! szoval mindenki vigyazzon nagyon magara!! 34 heteske

2011. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!