Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szerdán volt a beágyazódás,...

Ha szerdán volt a beágyazódás, akkor ma reggel már mutatnia kellett volna egy 25-ös tesztnek a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

nem!! az csak nem várt után jó 3-4 nappal...


max 10 mutatja ki a beágyazódás utáni első napon(én ebben sem bíznék)


TÜRELEM!

2011. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a beágyazódás után bőven ki kell mutatnia. De szerintem te a beágyazódás első napjára gondoltál, akkor tényleg korai. Mert maga a beágyazódás 4-6 napig tart általában, nem egy napig.
2011. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódás több napig tart, a fogantatástól számított 6. naptól a 10-12. napig. Nekem nemvárt előtt 2-3nappal lett halvány pozitív a tesztem!
2011. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vok...a legérzékenyebb teszttel nem várt után 1 nappal úgy teszteltem pozit h egy óra múlva jelent meg csak a 2.csík...tapasztalatból írtam hogy türelem!!!!!
2011. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt ne csinálj tesztet, mert felesleges. Sajnos ezt muszáj kivárni. Csak csalódást okozol magadnak.
2011. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet,hogy Pcos vagyok és a ciklusaim elég hosszúak.Az elmúlt két hónapban 47-51 napra jött meg.Ma vagyok az 54.napon és még nem jött meg.Kedden és szerda reggel volt egy kis rózsaszín folt a bugyimon,de azóta semmi.Azért gondoltam,hogy hátha az jelezte a beágyazódást.
2011. jan. 21. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
A legérzékenyebb terhességi tesztek is csak LEGKORÁBBAN a beágyazódástól számított 3 nap elmúltával mutatnak pozitív eredményt, de a hamis negatív tesztek aránya itt még minimum 30-40%. Nálad maximum 2 nap telt el a beágyazódástól, amennyiben tényleg szerdán megtörtént.
2011. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első, én is leírom a tapasztalatomat:) Ovu utáni 9. napon lett pozitív tesztem, azaz menzesz előtti 4-5. napon. De, aki esetleg spórolás miatt nem akar, csak egyet tesztelni, akkor persze érdemes a nem vártig várni midnenképpen.
2011. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!