Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki lazán szexel a...

Mindenki lazán szexel a terhessége alatt? Csak én parázok az orgazmus okozta méhösszehúzódások miatt?

Figyelt kérdés

Természetesen nem azokra vonatkozik a kérdésem, akik orvosi ok miatt el vannak tiltva.

Már van egy fiam, amikor vele voltam terhes csak párszor voltunk együtt a férjemmel. Szeretnénk tesót, és szeretnék majd bátrabb lenni, ha nem lesz akadálya.


2011. jan. 21. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi az elején szexeltünk, de utána begörcsöltem és kellemetlen feszítő érzésem volt, megijedtünk és úgy döntöttünk inkább nem kockáztatunk. Szerintem ez is mindenkinél más. Van olyan, akinek semmilyen gondot nem okoz. Nekem a görcsök után már lelkileg lett volna megterhelő, de úgy éreztem a férjem sem tudna ráhangolódni úgy, hogy utána vagy közben gubanc van.
2011. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi nem paráztunk egyáltalán, bár egy picit furcsa volt, de még a 40. héten is szexeltünk, és nem indult be a szülés, úgy kellett indítani.
2011. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én nem vagyok veszélyeztetett terhes, ezért nem is tudtam, hogy vannak helyzetek, amikor meg kell vonnod magadtól a jó dolgokat:) Itt olvastam először.

Szóval igen, lazán szexelek, mert nagyon jól esik a gyengédség, az orgazmus megnyugtat ellazít, én szex után sokkal jobban érzem magam, és gyanítom a baba is:)

Nem hiszem, hogy egy egészséges kismamának paráznia kellene. De úgy gondolom, ha valaki nem nyugodt, és nem tud kikapcsolni, ill. olyasmi forog a fejében mint neked, akkor inkább ne csináld.

Pl. én tudom, hogy szabadna hason aludnom (imádok) és nem árthatok vele a babának, mégsem megy. Pszichésen nem megy. Ha ilyesmi forogna a fejemben szex kapcsán, akkor nem erőltetném.

2011. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Párszor volt (még álmomban is) és totál bekeményedett a hasam tőle, ami el is múlt pár pillanat alatt, de azért emlékszem nagyon megijesztett.
2011. jan. 21. 16:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is félek és nem is esik jól. Abnormálisnak érzem egy kissé, ezért veszít "szépségéből" (az orgazmus).
2011. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A keményedés "természetes" velejárója az orgazmusnak, ha 2-3 perc alatt múlik, semmi gond.

Én majdnem végigszexeltem a terhességemet, úgy a közepén 1-2 hónapig nem, mert száraz lettem mint a sivatag, de 36 hetesen már a férjem kérdezgette, hogy "de biztos jó ötlet ez??". Nekem és a picúrnak semmi bajom nem lett tőle, természetesen nem alul voltam, hanem oldalt-felül.egyébként kutatásokban kimutatták, hogy az az örömhormon, ami orgazmus közben kiszabadul, az eléri a magzatot is.

És nem, a baba nem tudja, hogy apu meg anyu mit csinálnak!!:) Nem préselődik össze és nem kezd el szörfözni odabent:)

szóval ha nincs egyéb akadálya, nyugodtan!

A vidékiek is megmondták már: "addig szabad, míg rá nem csap " :)))))

2011. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Addig szabad, míg rá nem csap:))))))))
2011. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem, ha ennyire parázol tőle, akkor felesleges erőltetni, úgysem lesz olyan élmény, amilyennek lennie kell.
2011. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy a többségnél hogy van ez a kérdés. Mert ha abszolút kissebbségben vagyok, az meggyőző érv lehet számomra, hogy alaptalanok a félelmeim.
2011. jan. 23. 08:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi sem paráztunk,ha minden rendben van miért ne? Főleg az első időszakot használtuk ki,amíg nincs nagy hasam. Persze nem mindig volt jó,heti pár alkalom esett csak igazán jól,na meg a rosszullétek az elején sem motiváló tényező,de van akinek semmi baja.
2011. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!