Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok....

13 hetes kismama vagyok. Feheres folyasom kb egy hete sargas szinure valtott. Nem viszket, nincs semmi tunet de nem tudom, hogy normalis-e. Aggodjak?

Figyelt kérdés
2008. jan. 25. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Még ha nem is viszket és nem okoz tünetet, nem bűzös akkor sem normális. Mindenképp mutasd meg magad dokinak-már meg kellett volna tenni, ha 1 hete van ilyen tüneted.

12 hét után lehet használni a hüvelykupokat is, a doki majd segít, hgoy meggyógyulj

2008. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!!én a második babámat várom,és nekem is ilyen sárgás folyásom van már több mint 3 hónapja.Az orvosom szerint normális,csak akkor van gond ha erőssen barnássá,vagy rózsaszínessé változik.Az első terhességemnél is ilyen folyásom volt 6 hónapig.21 hetes kismama vagyok jelenleg,de eddig a fehéres-sárgás folyás nem okozott gondot.Ne aggódj minden OK!!!De ha sötétedne keresd fel a nőgyógyászoddat!!!
2008. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszadó válaszát töröld,mert hülyeség!!! Én 21 hetes vagyok és már szinte az elejétől volt fehéres folyáson,most pár hete sárgás,de nálam sincs más tünet. Az orvosom mondta,hogy ez teljessen normális, hiszen valamennyire ott is tisztulunk. Ha nem vérzel és nincs más tünet,akkor ezért nem kell orvoshoz menned és kupot sem kell használnod!!! Ne aggódj,minden oké! :)Gratulálok a babához!
2008. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!