Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok és...

11 hetes kismama vagyok és reggel nagyon furcsa folyásom volt? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

A wc-n ültem, erőlködtem és kb 10 cm-es nyákos, mint a tojásfehérje csüngött ki belőlem. Kicsit halványsárga volt.

Tapasztalt valaki ilyet? Olyan, mint a peteérésnél.

Félek, nehogy a méhszájam nyíljon ki.

Tenyésztésemben e.colit találtak, amit csak a 12. hét után tudnak kezelni.

Mit gondoltok? Reggel megyek orvoshoz, de tiszta ideg vagyok. Eddig nem folyt belőlem semmi.


2010. aug. 22. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A kismamáknál természetes,hogy a folyás bő lesz akár már az első hetekben, olyan,mint pé-nél, de akár több is lehet. Sajnos van olyan 'orvos' aki ezt kezelni akarja. Holnap menj el a nőgyógyászodhoz,aki biztosat mond majd! Boldog babavárást!!
2010. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mit mondott?
2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődésedet. Bementem a kórházba aznap, szerencsére semmi, de másnap el kellett mennem a nőgyógyászomhoz, aki vett kenetmintát megint. Eredmény 1 hét múlva.

Méhszájam zárva van.

Megírom az eredményt majd.

szia

2010. aug. 24. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Na,akkor most vegyél egy nagy levegőt,és nyugodj meg! :) Örülök,hogy minden ok.! Ha érdekel,leírok egy rövid sztorit: Amikor a 2. kicsivel kórházban voltam,akkor egy 6 hónapos kismamát befektettek,megfigyelésre, mert nagyon sok,"víz szerű" valami folyt ki belőle. Megijedt,és bement a kórháza,ahol nem tudták megmöndani,mi lehetett az,ami nagy mennyiségben távozott a hüvelyéből. A magzatvizet kizárták. Pár nap elteltével saját felelősségére hazaengedték. Gondoltuk,biztos csak a hüvelyében levő természetes váladék folyt ki.-mert normális,hogy megnő a mennyisége,van akinek tetemesen (ezt tegnap olvastam valahol). Amíg én bennt voltam,addig nem ment vissza. Nem egy helyen lakunk,nem tudom azóta mi van vele. Megszület,az tuti.

Boldog babavárást!:)

2010. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!