Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az AFP-m 2,28 lett, olvastam...

Az AFP-m 2,28 lett, olvastam mar, hogy ez magas, de azt is, hogy 2,5-ig jo. Az orvosom is rendben talalta, Akkor most mi az igazsag?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 13:23
 1/8 A kérdező kommentje:
integralt tesztem nem volt,mert keson fedeztuk fel a babat,most 37 hetes vagyok,ugy tunik minden ok,de azert aggodom.....
2009. febr. 4. 13:26
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez még bőven belefér,az AFP különben sem megbízható.Túl vagy már egy csomó UHn,ha valami baj lenne biztosan észrevették volna.Most már nagyon a végén jársz,ne aggódj ilyenek miatt!!

Helga

2009. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj semmivel csak amit a dokid mond. 2.5-ig jó az AFP tehát a tied teljesen jó és ha az Uh-n is minden oké akkor ezzel ennyi el lehet felejteni.

Nagyon bosszant engem is az AFp-m nekem alacsony lett de határérték alatt (0.63) viszont a kombinált tesztem meg jó. Uh-n sem láttak semmi down-kórra utaló jelet. Sztem nem kéne ilyeneket olvasnunk mert én is kivagyok már emiatt. Akkor megnyugattak,h. minden rendben van és most pár hete megint előtört belőlem is. Ugyanaz vagyok mint te.Pedig már úgyis mindegy lenne...nem? Ezzel nem oldunk meg semmit ráadásul 1000%,h. semmi baj nincs. Szegény babáink! :-/

De talán ez az aggódás már a terhesség végével is jár.

Mindenesetre ne olvasgass te se ilyeneket! Ezen nekünk már rég túl kellett volna lépnünk.


Üdv

36 heteske

2009. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom lányok, mi ez, de én is már 35 hetes vagyok, és most nálam is újra előjött ez a téma. Elkezdtem félni, hogy esetleg mégis beteg lenne a babám? Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy UH-n biztos észrevették volna már, de nem vagyok benne biztos. Ti hogy tudjátok? A Down-kór feltűnt volna már?
2009. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elvileg uh-n észre lehet venni, ha beteg a baba, főleg, ha voltál 4D-n is.

de sajnos mindig látunk példát az ellenkezőjére is (lásd tévében bemutatott esetek, amikor a terhesség alatt mindent rendben találtak, mégis betegen született a baba)

2009. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Állítólag a down-kórt nem igazán látni Uh-n csak ha van mellette valami szervi probléma is.

Annyi az egész,h. a Tv-ben is ilyeneket "kell" nézni meg itt a neten is valahogy mindig belebotlunk ezekbe. Pedig valljuk be azért nem az az általános,h. beteg a baba.

A másik baj meg az sztem,h. már a végén vagyunk és kicsit talán sok időnk is van ilyeneken gondolkozni meg én pl. asszem egy kicsit depis is vagyok már.

2009. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat,hát igen nekem is előjöttek mindenféle félelmek így a finishre,de mindenkinek könnyü szülést és egészséges Babákat kívánok!:)
2009. febr. 8. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még erre jársz kedves kérdező, írd meg légyszi, lett-e valami baj? nekem is ennyi lett az afp-m és aggódom.
2009. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!