Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek magas volt a cukra a...

Akinek magas volt a cukra a cukorterheléses vizsgálat alapján, ugye egészséges babát szült? Nekem magas lett, és riasztó cikkeket olvastam!

Figyelt kérdés
Fejlődési rendellenes,és beteg babákról olvastam most egy cikket,hogy megnő az esélye.Most tiszta ideg vagyok ez miatt!
2010. febr. 15. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha betartod a diétádat, nem lesz semmi gond!

Jó babavárást!

2010. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 7.5 lett terhelés után, mégcsak nem is diétáztam szigorúan, csak nem ettem cukrot, fehér lisztet, kenyeret (bár voltam két lagziban is, ott azért kóstolgattam). Egy hetet húzott rá a babám, normális súllyal, egészségesen született. Most múlt 5 hónapos, semmi baja.

Neked mennyi lett a cukrod?

2010. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is diétáznom kellett terhesség alatt, néha elcsábultam bevallom :-(. Kislányom 3 nappal a kiírt dátum után született 3390g és 49 cm volt 9/10 Apgarral. Én azonnal kértem neki vércukorszintmérést ami nagyon alacsony lett nála, fél óra mulva megmérték újra, még rosszabb lett az eredmény. Majd megitatták valamivel ami után nem lett több rossz eredmény. Az én cukrom viszont szülés után 3 napig az egekben volt még egy salátalevéltől is. Mind ez miért? Mert a szülészeten nem figyeltek a terhességi diabetesemre és olyan infuziót kaptam ami totál glükoz volt... barmok...

Szépen diétázz és nem lesz gond, ne aggógj :-)

2010. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Diétáztam, mértem és így nem volt semmi gond. 2 nappal a kiírt után született 3790-nel. (A nővérével nem voltam cukros, de ő is 3500 volt.) A csecsemősök 2x mérték a pici cukrát és minden rendben volt.
2010. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inzulinos lettem, mert a diéta nem volt elég. A 38. héten szültem, a babának semmi baja. Pont azért kell odafigyelni, hogy ezek a rendellenességek elkerülhetők legyenek.
2010. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is cukros voltam, teljesen egészséges babám született, a kiírt időpont előtt 1 nappal. Születése napján kétszer néztek nála cukrot, mindkétszer nagyon alacsony volt, este megnézték harmadjára, akkor már minden rendben volt.

2010. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9,8 volt a cukrom a terhelés után, én is betojtam, hogy nem lesz egészséges a baba, elolvastam mindent, amit gondolom te is, végig diétáztam, még egy gombóc fagyit sem ettem (pedig nagyon meleg volt! ), és gyönyörű, egészséges babám lett 3390 gr és 49 cm ( az egyik válaszolónak is ekkora lett a babája! ).

Szóval tartsd be a diétát, és nem lesz baj! Jó babavárást!

2010. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az első óra után nekem is 9.6 lett,a második után 7.8,a harmadiknál meg 3.7,szóval nagy az ingadozás.
2010. febr. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!