Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik! Vettetek...

17 hetes kismamik! Vettetek már valamit születendő gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen árban,hol? Kíváncsi vagyok ki mennyire halad a dolgokkal és ellesnék néhány jó ötletet,akciót!
2011. jan. 24. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszolotól bocsi előre is de a karmolás elleni kesztyüt 50,- ért vettem bontatlanul a turiban a teszkóban is max 250,- szóval nagyon drágán vetted!


annyi pénzért már babának való őszi thermokesztyüt vehetsz két párat!

2011. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi vagyunk a nagy kivétel (első baba). Még semmit, de már erősen nézelődünk..én főleg a boltok babaruha részein bámészkodom.

Amikor Anyukám megtudta, hogy nagymama lesz, kaptunk egy nagyon helyes mickey egeres body-t...azt nézeget néha...de már lassan neki akarok állni, hogy legyen mindenre időnk/pénzünk!

Üdv. 17+6 hetes km.

2011. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az 5. babát várom. 3 már nagy, de a legkisebb csak másfél éves, így róla szinte minden megvan. Főleg, hogy a pici is nyári lesz. Egy dologra van szükségünk még, egy testvérkocsira. Már nézegetem, de nehezen találok 3 kerekűt.
2011. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem is a 3 kerekű a mániám! A Hauck árul háromkerekűt,de azt hiszem az ikerbabakocsi.
2011. jan. 26. 14:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia!2.baba lesz nekünk is,épp ma töltöttem a 17.hetet és én a vaterán veszek ruhákat. Kell majd egy bundazsák télre,ill.pár ruha még,mert valószínű fiú lesz de sok uniszex ruha van. Viszont kell majd egy kiságy neki,mert a mostanit a lányom használja ugyanis gyerekággyá alakítható. A pelenkázó így megvan,a babakocsi ép. Minden akciót kihasználok,előre veszek így pelust,törlőkendőt,sőt tápszert is(szavatosságot nézem)remélem ő se lesz tápszerben válogatós. Gardrób szekrényt kell normálisra cserélni,ill. kell egy festés tavasszal. Gondolkozom,hogy vegyek-e pihenőszéket,lányomnak nem volt. De azt is használtan a vaterán. Ennyi jutott eszembe most,jah és csak egyszer megyünk 4D-re mert nem érdemes többször.
2011. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!