Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mértékben normális az...

Milyen mértékben normális az alhasi feszülő fájdalom 15 hetesen?

Figyelt kérdés
Mármint milyen gyakran fájhat,hogy még semmi rosszra ne gondoljon a kismama?Nekem szinte egész nap húz-feszül fájdogál.A dokim nem szólt rá semmit ,mikor mondtam.Természetes vagy valami gond van?
2008. jan. 26. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom,ez természeres. Dolgozik és nő a méhed. Ha gond lenne,azt mondta volna a dokid. Amíg nincs vérzés,vagy olyan fájdalom ami elviselhetetlen,addig minden normális. Gratulálok a babához!
2008. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia...en a 17 hetbe leptem mar de mindennap fajdogala pocim..sokszor eleg erosen..nem gorcsolok es nem verzek, baba merete normalis. A doki szerint novekszik a meh es nyulnak a mehszallagok...sokszor olyan erzesem van egesz nap mint menszi elott...eleinte nyugos es hisztis voltam emiatt de aztan megszoktam. Ha tenyleg nem verzel es mas panasz ninbcs akkor normalisnak veheto. Boldog babavarast es vigyazz magatokra!!
2008. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!