Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatás aladt nem jön meg a...

Szoptatás aladt nem jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés

Császárral lett meg a babám három hónapja.

Szédülök néha,de semmi mást nem érzek. Teszteltem eggyet de negativ!Vagy korán teszteltem? Eggyáltalán a császárosoknak megjön a haviuk amig szoptatnak?


2011. jan. 24. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
En is csaszarral szultem mar 2 es fel eve, a menstruaciom a szules utan 4 honappal jott meg, pedig meg szoptattam. Szedules lehet verszegenyseg miatt (csaszarosoknal foleg), vagy kimerultseg, vernyomas ingadozasa miatt is.
2011. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a császárhoz.


Vannak, akiknek szoptatás végéig nem jön meg, vannak akiknek 6-8 héttel a szülés után megjön, akkor is, ha kizárólag szoptatnak.


Menj el a háziorvoshoz, egy vérkép biztosan jól jön, lehet hogy vérnyomás probléma, vagy vashiány.


Persze ha nem védekeztek, akkor jöhet akár a baba is, mert az első vérzést megelőzheti egy peteérés!


Ha nem szeretnétek még babát, akkor védekezzetek valahogy!


Jobbulást és jó babázást!

2011. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a császártéma nem tudom hogy került ebbe a kérdésbe. Első gyerekemnél 8 hónapig nem mensiztem, másiknál 6 hónapig nem mensiztem, mindkettőt 11 hónapig szoptattam, és mellesleg császáros voltam, de ennek semmi köze az egészhez. :)
2011. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A császárnak tényleg semmi köze hozzá. Nekm 5 hónappal szülés után jött meg, akkor még napi 9-szer szopott a kisfiam(11 hónapos koráig szoptattam).
2011. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapig nem jött meg, 13 hónapig szoptattam. A császárhoz semmi köze, egyénfüggő, ha rendszeres a szopi, akkor általában nem jön meg, de ha megjön, akkor sincs semmi, max. anyuka nem olyna mázlista, mint mások :-)
2011. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!