Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nemvárt menstruáció előtt...

A nemvárt menstruáció előtt fájt görcsölt a hasatok?

Figyelt kérdés
Mikor még nem tudtátok hogy várandósak vagytok görcsölt úgy a hasatok mint menzeszkor szokott és utána mégsem jött meg vagy egyáltalán nem voltak menzesz görcseitek?
2011. okt. 20. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem görcsölt. Teljesen olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön. Kb. 20 percenként jártam a mosdóba, hogy ugye nem jött meg. :)

Egy hét után múlt el.

2011. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A harmadik babánkat tervezzük 23.-ára nem várom, de több mint egy hete menstruációs görcseim vannak. nem emlékszem hogy a másik kettő terhességemnél volt -e ilyen vagy sem.
2011. okt. 20. 14:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt a hasam, nem voltak görcseim, az lett gyanús, hogy fájnak a melleim.
2011. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a beágyazódás napjától (láttam a pecsétet), görcseim voltak kb 2 hónapig. Mensi görcs érzés volt, de utólag azt mondom (mert nem voltam veszélyeztetett, vagy vetéléstől féltett), hogy ezek a beleknek a szélgörcsei, amik a belső nagy átrendeződéstől, elnyomódásoktól, a hormonok miatti puffadástól is érződhetnek mensi görcsnek.

Egyébként olyan 20-30 percenként jöttek, és éjjel sokat szenvedtem a wc-n is miatta. Sokszor alig aludtam.

2011. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, de nem igazán görcs, legalábbis nem volt olyan erős, hogy akár gyógyszert akartam volna bevenni rá. olyan kellemetlen feszülő érzés volt, mint menzi előtt fél órával. 1 hétig tartott, majd enyhült, az enyhébb változata a 9. hétig tartott.
2011. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan szinten görcsölt a hasam hogy nem tudtam felálni.Ilyen soha nem volt még innentől tudtam még a teszt előtt hogy tuti terhes vagyok.És a cicijeim is fájtak.

és igaz is volt azóta lassan 2 éves.

2011. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

biztos hogy nem a belek szélgörcsei, miatt vannak a méhem és főleg a petefészkeim görcsölnek annyira azért nem hogy gyógyszert keljen bevenni de azért fájdogál rendesen.

Az biztos hogy menzesz előtt nem szokott egy héttel így görcsölni hacsak nem felfázásról van szó. Általában két nappal előtte szoktam érezni hogy meg fog jönni

Remélem hogy baba lesz és nem felfázás.

2011. okt. 20. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok remélem baba van a dologban majd irj drukkolok!
2011. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ma kellene megjönnie, de eddig semmi Lilly teszt negatív.
2011. okt. 23. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is mielőtt meg kellett volna jönnie görcsölt úgy ahogy szokott menszi előtt, kb. egy hétig így volt, de nem jött meg, aztán már a mellem is feszült, szóval vettünk egy tesztet és pozitív lett.
2011. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!