Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Margit Kh. -zal kapcsola...

Szent Margit Kh. -zal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csecsemős nővérek segítőkészek? Mit nem kell vinni a babának? Gondolok pl pelusra vagy babaruhára. Egyéb, ami eszetekbe jut, mint praktikus tanács?


Köszi előre is

33 hetes izgulós kismama


2011. jan. 25. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Óbudaira gondolsz?

Két gyermekemet szültem ott (1. császár, 2. sima szülés), kérdezz bátran.


Babának pelust, popsitörlőt vinni kellett, az első 1-2 napra még ők adnak, de jó ha viszel. A babát kórházi ruhába öltöztetik, de vihetsz be sajátot. Sőt, volt szobatársam vitt saját cumisüveget és mellszívót is.

Csecsemősök közül van pár nagyon normális, segítőkész, de ha sok szülés van egyszerre és sok a baba, kevés idejük van az anyukákat pátyolgatni, de kérdezni kell, segíteni fognak.

2011. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én ott szültem.

A csecsemősök között van kedves, de van aki nem annyira segítőkész. Pelus kell, én mindig betettem egy pelust a kocsijába is, amikor betoltam fürdetésre. Popsikenőcs, alkohol, hintőpor vatta volt ott.

Ruhát elvileg vihetsz és rá is adhatod, de ők angolpólyába teszik.

2011. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az előttem szólokhoz! Amúgy nagyon pozitív emlékeim vannak a Margit kórházzal kapcsolatban.
2011. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!