Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16.hétben vagyunk, és jó...

A 16.hétben vagyunk, és jó lenne, ha hallanám is, hogy minden rendben van odabent Babókánkkal. Magzati-szívhangfigyelővel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Konkrét márkanévre lennék kíváncsi, hogy kinek melyik vált be. :)
2008. okt. 19. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez van: [link]

Nagyon jó a készülék, már szülés előtt vagyok és 12. hét után már hallottuk vele a szívhangot. Soha semmi baja nem volt. Mi is rendeltük, így még olcsó is, van Magyarországra kiszállítás, sajnos egyébként magyar forgalmazónál megvásárolva drága, kb 20ezer forint környékén van.

2008. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem bebe sounds keszulekem van. Egesz jo. Igaz en csak 20 hetesen vettem de egybol hallotam a baba szivhangjat. Igaz mikor meg kicsi akkor ha ugy fekudt nem lehet hallan. Viszont mar barmikor hallom jo regota.


37 hetes kismami

2008. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az eslő válaszólónak, ha látja a kérdése: megírná hogy pontosan mi a készülék típusa, mert sajna nem tudom megnyitni a linket... Köszi-szépen!
2008. okt. 20. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! A Bergon.hu (nem brendon:-))oldalon láttam,hogy árulnak ilyet, esetleg kérdezd meg tőlük.

Minden jót Nektek!

2008. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első hsz-ó vagyok.

Angelsounds a készülék márkája, azt amit belinkeltem úgy tudod megnézni, hogy felmész a www.ebay.co.uk -ra és ott beírod a keresőbe, hogy Angelsounds. Rengeteg találat lesz, de van sok olyan, ami HongKongból közvetlenül gyártótól jön, én is tőlük rendeltem, érdemes ezeket kikutatni a találati listából, mert ezek a legolcsóbbak. 10 font maga a készülék és 8 font a postaköltség már Magyarországra, kb két hét alatt ér oda, teljesen újak. Ha a google-ba beírod a nevét, akkor magyar forgalmazónál is fogsz találni, nem kicsit drágábban.

2008. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok-köszönöm szépen a válaszokat!
2008. okt. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!