Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Leflokin antibiotikumnak...

A Leflokin antibiotikumnak milyen káros hatása lehet a magzatra?

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 hetes terhes lehetek, de 2 hete beteg voltam, és az orvos Leflokint írt fel, akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok.
2011. jan. 25. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, ne aggódj. Csontfejlődési rendellenességet okozhat, de a csontok sokkal később képződnek, ilyen idős korban, amikor te szedted még nincs is összeköttetés kettőtök keringése ill anyagcseréje között. Amúgy az egyik barátnőm pont így járt mint te (ő Tavanicot szedett, de a kettő ugyanaz), ő az 5. héten szedte aztán elküldték genetikushoz, és ő maximálisan megnyugtatta, ráadásul már 1,5 éves a babája, makk egészséges.
2011. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
nekem a terhességem alatt ezt írták fel a mikrobakter tenyésztésem alapján, mert két bacit találtak, és ez volt, ami mindkettőre hatott. szóval szerintem nem lesz gond! igaz, én már az utolsó harmadban voltam.
2011. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit megnyugodtam! :-) Gondoltam jövőhéten elmegyek a dokihoz, 6. héten van csak szívhang, addig nincs sok értelme, de addig sem fogom halálra idegesíteni magam ez miatt! Mégegyszer köszi!
2011. jan. 26. 08:56
 4/4 anonim válasza:

ne aggódj.....kíváncsi lennék ki az az okos aki ilyen tanácsokat ad?

Szerinted amikor emberek válnak örökké tolókocsissá,mert szétroncsolja többek között a porcszövetüket,idegrendszerüket stb stb a Ciprofloxacin (leflokin) ,akkor mit gondoltok a magzatra nincs semmilyen hatással?

Hát én ezt a dolgot kötve hiszem!!!

2015. júl. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!