Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elment a kedvetek a szextől,...

Elment a kedvetek a szextől, amikor megtudtátok, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
A férjetek, párotok mit szólt hozzá? Hány évesek voltatok akkor?
2011. jan. 27. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Nekem nem ment el tőle, csak a terhességem vége felé, akkor már púpnak sem kívántam. Én 23 éves voltam, a férjem 25 éves volt 2 éve :)
2011. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És ugyanannyit szeretkeztetek a terhesség alatt is?
2011. jan. 27. 15:11
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mert féltettem a babát, mivel volt már egy vetélésem. A férjem is féltett, úgyhogy más módját választottuk az együttlétnek. 23 éves voltam. A férjem 25.
2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elment a kedvem, egy porcikám sem kívánja. Már 2 hónapja nem voltunk együtt. 11 hetes terhes vagyok, 24 éves, párom 30.
2011. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Kedves utolsó! A Párod hogy viseli?

2011. jan. 27. 15:17
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul voltam, egyáltalán nem kívántam.
2011. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Amíg hánytam, addig annyira nem kívántam. Utána minden rendbe jött szerencsére. Volt egy kisebb "eltiltásunk". De ott sem volt teljes szex megvonás, csak mondjuk heti 1-re kellett beállni. De akkor elég is volt, mert elég vacakul voltam többnyire. Most meg már nem kell óvatoskodni, nyugodtan szerethetjük egymást. Mondom is mindig a férjemnek, hogy használjuk ki ezt a kb. 3 hetet, ami még hátra van, mert utána sok lesz az a 6 hét. :D
2011. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Amióta megfogant a babám, azóta nem voltunk együtt a férjemmel. Valahogy egyáltalán nem kívánom a szexet. Most járok a 29. hétben, 38 éves vagyok.

A férjem egészen jól tűri, legalábbis még nem tette szóvá...

2011. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért kielégítitek a férjeteket?
2011. jan. 27. 15:41
 10/25 anonim ***** válasza:

Én se kívántam, nem is esett jól eleinte. Az első 3 három hónapban max. 4X voltunk együtt, ebből csak kétszer volt jó nekem, még egyedül sem volt orgazmusom, sehogy. Már 13 hetes vagyok, kezd javulni fokozatosan a dolog. Még mindig keveset vagyunk együtt, kb. hetente 1X, max. 2X. De az elején mindig kellemetlen egy picit. Nekem inkább lelkileg hiányzik jobban, mint testileg. Párom teljesen megértő, tudja, hogy ez egy különleges állapot és megterhelő a testnek, a szervezetnek. Vettünk könyvet, azt is átolvasta, tudja, hogy ez gyakori.

Hogy kielégítem-e máshogy? Erre nem lehet elegánsan válaszolni, ezt a kérdést már nem részletezem. Ha sehogy nem segitel a párodnak, az sem baj, nem tehetsz róla, ha semmilyen formában nem kívánod a szexualitást, más is így van vele. Ne görcsölj ezen. Ha a párod szeret, megérti.

2011. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!