Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhes vok, és a...

9hetes terhes vok, és a cicimen kivül más panaszom nincs! Se hányinger, se rosszul lét, se semmi! Néha kis hasfájás! Ez melyikre vall inkább? Fiú? Lány? Vagy ez embere válogatja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem sem volt panaszom és fiam lett, de nem hiszem, hogy ez alapján lehetne következtetni a nemére. Sógornőm olyan volt szegény mint a lakodalmas kutya és neki is fia lett. Embere válogatja.
2009. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tényleg azt mondják,hogy a fiúknál nincs hányinger, a rokonomnak meg 1 terhességét 4 hónapon keresztűl hányt minden napp többször és fia lett. nem lehet tudni:)
2009. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha lány akkor szélesebb a has, ha fiú előré megy a has nem szélre, de ez sem mindig igy van.
2009. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első vagyok.. nekem a fiammal széltébe nőt a hasam, mindenki mondta, hogy ez tuti kislány, és még akkor sem hitték el hogy fiú, amikor már az orvos is 100%ra megmondta. sok az ilyen néphiedelem, de biztosan egyiknek sem lehet hinni
2009. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem fiúval is lánnyal is hegyes hasam volt. Viszont a fiúval mindehogy hiztam, lányokkal csak a hasamra, hátulról nem is látszott, hogy terhes vagyok. Fiúval sokat ettem, nem voltam rosszul csak bizonyos kajáktól volt undorom. A lányokkal is elég jól birtam, eleinte nem igen tudtam enni, a másik lánynál viszont nem kivántam a kaját, de ha nem ettem akkor attól voltam rosszul. Hányás nem volt, hál Istennek. Az érdekes az, hogy mindegyik terhességemnél a szaftos husiktól undorodtam meg, amit amúgy imádok. Na, meg a kávé.

A barátnőmnek 2 fiúval sokat hányt.

2009. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem összesen kb egy hétig volt hányingerem a 7. héten és egyszer-kétszer hánytam. Lányunk lesz. Viszont nem hegyes a pocim, az igaz.

Szerintem ezek is olyan dolgok, amik egyéntől, testalkattól, babától függnek. (nekem most éppen félreáll a hasam, mert a baba beköltözött jobb oldalra egy pár hete(-:...)

2009. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából én nagyon szeretném ha fiúcska lenne a picim,de persze a lánynak is örülnék!Lényeg hogy egészséges legyen....
2009. okt. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!