Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagy. Létezik...

5 hetes terhes vagy. Létezik olyan, hogy érzed hogy milyen nemű lesz a babád? Ha fiu akkor rosszul vagy az elején, ha lány akkor nem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert kell egyaltalan annak irnia valazt aki ennyire "rosszindulatu" megjegyzeseket tud csak tenni?!

Szerintem ez az oldal azert van,h ilyen es ehez hasonlo kerdeseket tegyenek/tegyunk/fel.Ha vkinek nem tetszik miert veszi a faradsagot es ir ra valaszt?!Nem ertem mire jo bantani a masikat mar itt is!Szornyu,h milyen rosszindulatu emberek vannak.

En is szeretnem tudni,h milyen nemu lesz a babank,de attol meg En is, es mindenki mas is egeszseges babat szeretnenk,mi koze a kettonek egymashoz nem ertem?!Ha kivancsi vagy akkor mar nem is akarsz egeszseges babat?Mekkora baromsag,ez komolyan szornyu.

9 hetes kismama

2008. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ne foglalkozz a sok okostojassal,vagyis jelen esetben egy emberkerol van szo.Nem tudja elfogadni,hogy az embereknek vannak kerdesei,amire kivancsiak es ezert teszik fel.Nekem ne mondja senki,hogy egy kismamat ne erdekelne,hogy milyen nemu lesz a babaja.Persze mindenki az egeszsegeert aggodik es azt mondjuk,hogy mindegy,csak egeszseges legyen,de azert ott van bennunk a kivancsisag.Sajat tapasztalatbol tudom neked mondani,hogy nekem van egy fiam es egy lanyom es most ujra kismama vagyok,de nekem mind a 3 terhessegem tok egyforma.Vagig hanytam az elso kettonel 6.-ik hettol a kb.16.-ik hetig a napokat es megis ket kulombozo nemu gyermekem szuletett.Meg a pocakom formaja is tok egyforma volt.Ezert nem tudom most sem megitelni,hogy fiam vagy lanyom lesz.Egyenlore meg a hanyos korszakomat elem es remelem nemsokara vege es utana elvezhetem a terhesseg minden pillanatat.Egy 12 hetes kismama!
2008. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!