Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyben lehet a babám? Mik...

Veszélyben lehet a babám? Mik a következmények?

Figyelt kérdés
Rh- a vérfaktorom, és ha a baba rh+, az problémát okozhat. Már volt egy vetélésem, aminél kaptam anti D-t, de lehetett előtte is egy korai, melyet nem vettem észre, és akkor nem kaptam. Tehát a másodiknál igen. Most veszélyben lehet a kicsi?
2011. jan. 28. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha nagyon korán ment el akkor csak osztódó sejtcsomó volt, nem volt még vére. Én is RH negatív vagyok, vetéltem, szültem, szültem, vetéltem ebben a sorrendben, a 2 gyereknek semmi baja, pedig az első baba 5 hetesen ment el és nem kaptam anti D-t. Most a negyedik 7 hetesen ment el, annál már kaptam.
2011. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ennyi, mint az elottem szolonak. RH - vagyok en is, szuletett egy lanyom, akkor kaptam, utana egy 8 hetes vetelesem, akkor is kaptam, vegul szuletett a fiam, o is Rh - lett, igy akkor nem kaptam. Senkinek semmi baja.
2011. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, a valasz, hogy se te, se a babad nincs veszelyben, nyugodj meg. Szep terhesseget, konnyu szulest kivanok!
2011. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnyugtattatok. Rettenetesen féltem, de most már jobb :D
2011. jan. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!