Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » . A kerdesem az hoy a baba...

. A kerdesem az hoy a baba veszelyben vane? Lessze eselyem kihordani? megkerem szepen ha leet oszinten valaszoljanak mert nagyon nem szeretnem elvesziteni ezt a babat. Koszonom szepen

Figyelt kérdés

13/14 hetes teres vagyok volt egy minimalis verzesem es feerjet talaltak a vizeletemben,valamint kozben magas a vernyomasom .Voltam dokinal aki 3 napra beutalt a korazba utana azaengedet de azt mondta teljes agynyugalom.Avernyomasom kezeles alatt all.Nagyon felek mert az elso teresegemet 8 etesen elveszitettem,a masodikat pedig kiordtam de nem volt magas vernyomas csak gorcsoltem rendszeresen es igy szinte vegie agyban voltam.

Ojan ideges vagyok ,szedek progresteron tabletat 3* 200 mg ,magneb6,es nyugtato valamit vernyomascsokentot.megkerem szepen ha leet oszinten valaszoljanak mert nagyon nem szeretnem elvesziteni ezt a babat.

Koszonom szepen


2011. jan. 12. 08:21
 1/4 Nigra ***** válasza:
Hát ha őszinteség, akkor az leszek. Az esély minden terhességnél megvan, hogy nem marad meg...és nem csak a 12. hétig. Ennél a terhességnél nagyon sok nehezítő körülmény is van még. Mindenképpen követni kell az orvos utasításait és pihenni. Rengeteget. Kívánok mindezek ellenére gondtalan babavárást.
2011. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ha hazaengedett a doki annak oka volt, Nyilván nem olyan súlyos a helyzet, hogy folyamatosan kórházban kelljen lenni. Igenis jó esélyed van kihordani a babát, csak szigorúan tartsd be amit a doki mond, szedd a gyógyszereket és járj el a vizsgálatokra.
2011. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én őszintén leírom az én esetemet. Az első terhességem a 9. héten missed ab.-al végződött. Most megint babát várok, de nekem se komplikáció mentes a terhesség. Először cisztát találtak a bal petefészekben, na az szerencsére 2 hét alatt felszívódott. Az elejétől nagyon vacakul voltam, még most is folyamatosan hányok, 16 hetesen -1kg fogyásnál tartok (jelzem már csak). 12 hetesen mikor azt hittem minden rendben egyik hajnalban bevéreztem, görcsöltem mentő vitt kórházba, ahol karácsonyra épp hazaengedtek. Ja, és 12 hétig utrogestant is szedtem. Rossz helyen tapadt a lepény és az alsó szélénél egy vérömlenyt is találtak. Gondolhatod...

Minden nap nézték a babát uh-n, én tisztára paráztam ő meg ficánkolt, semmi baja sincs, azóta 14. hetes uh-ra a vérömleny is felszívódott. Ja, most meg folyamatosan megy a hasam már két hete....erre meg azt mondták hogy túlműködik a szervezetem. Már szedek normafloret is, semmi változás. Nekem meg az a baj hogy alacsony a vérnyomásom, már volt hogy elájultam a praktikerben. Egyedül még boltba se merek menni, pedig azért iszok tejeskávét. Jelzem, a vérzésre semmit nem adtak, mert már elmúltam 12 hetes. 3 hete itthon fekszek, a baba meg már mocorog, és eddig egészséges. Holnap megyek afp-re, most azért izgulok hogy ott ne legyen semmi gond. Szerintem simán van rá esélyed, hogy ki tudd hordani. Én mindg arra gondolok, hogy a baba tuti jól van, ha én ennyire készen vagyok. Próbáld a terhesség jó oldalát nézni.

2011. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fehérje, vagy fehérvérsejt volt a vizeletedben? Fontos ahhoz hogy válaszolni tudjunk.
2011. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!