Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól számít kórosnak láb,...

Mikortól számít kórosnak láb, -kéz vizesedés, -dagadás? Honnan tudhatom, hogy veszélyben vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a toxémiára gondolsz, az együtt jár a magas vérnyomással és azzal, hogy fehérje van a vizeletedben. Tehát önmagában a vizesedés nem veszélyes.
2011. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,Akkor megnyugodtam kicsit,mert a vérnyomásom jó-110-120-fehérje nincs a vizeletemben,csak ez a dagadás....Mondjuk túlsúlyos is vagyok,meg a családban terhesség nélkül is dagad a nők lába..de azért aggódom persze..

Amúgy 30hetes vagyok és már régóta vizesedek..

A vizesedés meddig mehet??Úgy értem térd alatt vagy a térden is jelentkezik???

2011. júl. 3. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. csak a combom meg a fenekem vizesedik. Nem vészesen, de azért én észrevettem. A bokám mostanában kezd. Azt, hogy meddig mehet fölfelé, nem tudom, de az én esetemre szerdán rá fogok kérdezni a védőnőnél, mert eddig úgy tudtam, hogy lentről megy fölfelé...
2011. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,én is úgy tudtam hogy lentről megy felfelé..Nekem a bokám meg a lábszáram vizesedett eddig..de éjjel valahogy a térdem is vizesnek tűnt.Az egész dagadás olyan szépen lemegy reggelre,olyan mintha soha nem is lett volna...de egy kis ténykedés és már el is kezdődik..

Honnan veszed észre hogy a combod is vizesedik??

2011. júl. 3. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
hát az nem jo ha vizesedsz nagyon.hiába nincs vizeletbe fehérje meg magas vérnyomi attol még ödémásodhatsz és az sem jo.az ödéma a vizvisszartást jelenti.nekem is volt ugy a 32héttöl és beakartak fektetni ez miatt.de elmult étrend váltással ami nemnagy szám mert sot kell elhagyni meg a füszereket,és 2nap alatt visszaállt minden.mingyárt nem dagadtak a kezeim meg lábaim.ezt tudom mondani d enem vagyok orvos csak egy tapasztalot tudtam leirni sztem jobb ha megmondod a dokidnak mi a helyzet.
2011. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy egyszerűen nem tudtam felvenni a nadrágjaimat... Először arra gondoltam, hogy oké, kicsit sokat híztam popsira meg combra. De aztán észrevettem, hogy, ha megfogom a combomat, akkor ugye kifehéredik a helye és kb. 4mp mire eltűnik... :S
2011. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!