Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lesz még? 14 hetes...

Meddig lesz még? 14 hetes kismama vagyok és csütörtökön voltam rákszűrésen és ugye utána van a folyás.

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy ne ijedjek meg a babának nem lesz semmi baja. Gondoltam ok, 1 - 2 nap és elmúlik, de már vasárnap van és még mindig van. Most már kezdek ideges lenni, ha nem múlik el visszamegyek a terhesgondozóba.....
2011. máj. 1. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Véres folyásod van?? A tényleg furcsa, de amúgy nekem is hosszan elhúzódott annó...sőt később csak úgy simán is volt folyásom végig a terhesség alatt.

De amúgy mindenképp menj vissza, mert akkor megnyugszol, meg ha piros, akkor tényleg nem árt megnézni, hogy minden rendben van.


minden jót!

2011. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is terhes vagyok, nekem is volt rákszűrésem, de 2 csepp barna váladékon kívül semmi nem volt utána! Ha véres akkor futás vissza!!!
2011. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan barnás a folyás. Ha ma nem múlik reggel visszamegyek. Köszönöm szépen!
2011. máj. 1. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elhúzódó barnás pecsételés,nem akarlak megijeszteni,de egy vérömleny tisztult belőlem,mint kiderült.Bár a méhlepény is ilyenkor kezdi felvenni a szerepét és állítólag az is járhat ilyen folyással,de jobb félni mint megijedni!Futás dokihoz!
2011. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 4. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!