Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek hogy bántak a kórházban?

Veletek hogy bántak a kórházban?

Figyelt kérdés
Napok óta fáj a hasam és nem jött meg gondoltam veszek egy tesztet ki is derült hogy babát várok! Másnap fel is hívtam az orvosom hogy nézzen meg. Ma reggelre behivatott uh ra. Kezdődött azzal hogy ezt ő elfelejtette 2 órát ültem ott mire egy ápoló észrevett. Aztán jött a doki egy asszisztensel bementünk az uh ra és úgy bántak velem mint egy utolsó senkivel!! Ha a magánrendelőjébe megyek és adom a pénzt akkor mosolyog a kórházban meg mint egy kutyával???? Hazajöttem és egész délelött sírtam miért kell így bánni az emberrel?? Most azon gondolkodom inkább magán kórházba megyek ahol nem néznek levegőnek ja és tájékoztatnak mi a teendő! Az UH n látta hogy 4mm es petezsákom van odaadta papírt hogy 2 hét múlva mennyek vissza! Semmi több??? Első babás anyuka vagyok legalább egy pár szót elvártam volna tőlük mi a teendő! Köszi hogy megoszthattam veletek mert kutyáúl érzem magam:S
2009. febr. 6. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel! Ne hagyd magad lelombozni! Sajnos nagyon sok kórházban előfordul az, amit leírtál. Egyébként előtte hozzá jártál magánrendelésre? Mert ha igen nem értem.
2009. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy látszik orvos függő.Az én dokim a kórházban is nagyon rendes volt.Keress másikat!!!
2009. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kismama! Nem szabad ennyire a szivedre venni ezeket a dolgokat. Én is kórházba járok terhesgondozásra, van egy nagyon aranyos dokim, vele mindent meglehet beszélni, pénzt is kap., na nem annyit mint a magánrendelésen.

Viszont az ultrahangnál soha nincs jelen, ott minden úgy folyik mint a gyárban a futószalagnál. Még fel sem öltöztél, már ott a következő.

Soha nem mond semmit, csak az aszisztensnek diktál, számomra kínaiul, de ezt a dokim később elmagyarázza.

Ne izgulj kb. két hét múlva ha mész már lesz szívhang, addig ő sem tud mit mondani. Kitartás

2009. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De volt valami konkrét dolog is, hogy úgy érzed, hogy kutyául bántak veled, vagy az volt, hogy nem világosítottak fel? Mert hát igen, sokszor a kórházi uh úgy megy, mint a "futószalag". És ilyen pici terhességnél sajna nem is nagyon tudnak még mit mondani. Csak azt, hogy menj vissza később. Én magánrendelésen voltam 5 hetesen (ehhez a dokihoz járok már 4-5 éve, és mindig normális), de akkor még le szidott, minek jöttem ilyen korán, menjek vissza egy pár hét múlva. Aztán én is a szívemre vettem, meg ráadásul egy kis tanácsot is vártam volna, mit hogy csináljak. De ez a tanács annyi volt, hogy ne most kezdjek el kick-boxot tanulni, amúgy éljem ugyanúgy az életem. Már gondolkoztam, hgoy váltok, aztán kórházba kerültem vérzés miatt, na ott meg újra a régi volt, és minden nap bejött hozzám, megkérdezni, mi újság, hogy vagyok. Elmondta a vizsgálatot eredményeit, meg segített mindenben. Még jó, hogy nem váltottam. Lehet rossz napja volt akkor, vagy csak tényleg az volt a baja, minek mentem olyan korán. Mindegy,most már rendben van minden, és megbízok benne.
2009. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen hozzá járok pár éve. Kb 4 havonta egy rákszűrésre amit meg is fizetek mert nem olcsó a doki. Pont ezért lepett meg ez a viselkedés. De a doki még haggyán az asszisztens olyan kérdéseket tett fel hogy csak néztem. PL: mennyi időn belül mutatta ki a teszt a csíkot:O Miért jött ide mikor csak pár napot késik!? Erre azt feleltem: Mert nagyon rosszúl érzem magam görcsöl a hasam. Erre a nő: Akkor még megjöhet és cüccögöt. Pff hát mondom szép. És mivel a sima uh n nem látta ezért csinált hüvelyit azon volt ott. És aztmondta hogy ez még nem terhesség hanem csak gyanú és ha erősen begörcsöl a hasam és vérzek mennyek be a kórházba. Ezt a tanácsot kaptam! Na most 29 éves vagyok edző meg van az egzisztenciám is nem értettem az egészet csak járt az agyam hogy miért van ez a bánásmód!?? Ti mit gondoltok váltsak kórházat is? Köszi a gyors kommenteket:)))
2009. febr. 6. 12:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ámulva olvasom az ilyen történeteket. Hogy nem szégyelli aztán a magánrendelésen mosolyogva eltenni a pénzt. Velem a kórházban is mindig kedves, érezteti a kivételezett helyzetemet. Ha esetleg siet vagy nem ér rá, elnézéskérések sorozata után mondja, hogy most nagyon siet vagy várjak egy kicsit. Pedig a kórházban még soha nem adtam neki pénzt, csak a magánrendelésen, ahol havonta megjelenek.
2009. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne válts, ha már bizosabb a terhesség megváltoznak. Én inkább dokit keresnék.

Abban viszont igazuk van hogy sok kismama korán megy, sajna elsőre én is ebbe a hibába estem, a doki hüvelyi uh-val vizsgált, megsértett és másnap pecsételő vérzésem lett, aminek következtében később elment a baba. Nem akarlak ilyesztgetni, de sajna én így jártam.

2009. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze nem kell egyből rohanni a dokihoz én sem akartam menni. De már annyira görcsölök hogy sem aludni sem enni nem tudok. Ez ilyesztett meg! Annyi rosszat hallani mostanság:( Jobb elöbb mint késöbb megtudni ha baj van. Elég szívós vagyok tehát engem is ez a sírás meglep képes vagyok mindenen elbőgni magam! És elég a gondolat hogy megváltozik minden körülöttem még akkor le is csesznek miért vagyok ott:))
2009. febr. 6. 12:41
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen én is abban bízom ha majd elmegyek a magánrendelőjébe és megbeszélem vele talán megváltozik. Köszi szépen a bíztatást! Jó volt ezeket hallani kicsit meg is nyugodtam! Ezentúl gyakran feljárok ide:)))
2009. febr. 6. 12:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez a sírós-pityogós időszak a terhesség miatt van! Majd figyeld meg, lehet egy sima reklámon is sikerül majd elsírnod magad. Én a terhességem előtt talán az esküvőmön pityeredtem el (egy-két könnycsepp), előtte meg már évekkel nem volt sírás. Most 15 hetes vagyok, de a könnycsatornáim olyan tiszták lehetnek, hogy csak na! :D

(12:35-ös voltam)

2009. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!