Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valamit tenni az orrdugu...

Lehet valamit tenni az orrdugulás ellen?

Figyelt kérdés
Amúgy sem kapok rendesen levegőt,így eldugult orral meg még rosszabb!
2009. febr. 6. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhesség ideje alatt nekem is mindig tele van az orrom. Én gyógyvizes orrsprayt használok, attól valamivel jobban ki tudom fújni.
2009. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel küzdök:(annyira rossz! És rengeteget fáj emiatt a fejem is! És aludni is alig alszom! Te aludni tudsz? Respis Actív orrtapaszt használtam az elég jó de drága! És nekem fájt utána tőle az orrcsontom! De az tényleg jó! Meg a homeos orrspray!
2009. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is rosszul alszom,állandóan kiszárad a szám,mert csak így tudok levegőt venni.Enni meg szoktam,hogy kis híján megfulladok,mert így se az orromon,se a számon nem kapok levegőt.Minden falat után meg kell állnom levegőt venni.A homeos orrcseppet majd kipróbálom.Köszi a válaszokat!
2009. febr. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!