Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismami vagyok,...

14 hetes kismami vagyok, elért a nátha. Mit tegyek, milyen praktikák vannak orrdugulás ellen? Ha be vagyok dugulva, akkor nem tudok aludni se, mert a számon nem "tudok" levegőt venni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a "vietnami" balzsam segített,vagy a "nozi"

de alternatív módszer:kamillával inhalálni.

sokat szellőztess és kicsit legyen párásabb a levegő,hiszen ha túl száraz még nehezebb lélegezni

2009. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sóoldatos orrsprayt is használhatsz nyugodtan.
2009. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Meg sok sok mézes tea... :)

2009. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Allergiás vagyok a mézre. :) A sóoldatos cuccot én készítem, vagy lehet kapni?
2009. nov. 23. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor azt ne igyál :) Gyógyszertárban tudsz venni,van több fajta,nekünk most éppen Fluimare van itthon.
2009. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sokat szellőztess, illóolajat párologtass, elsősorban eukaliptuszt, levendulát, teafaolajat, kamillát - tisztítja a levegőt.

Kismamáknak a mentolos (kámforos) illóolajat és ezt tartalmazó készítményt nem lehet használni. Persze itt nem a mentolos fogkrémre kell gondolni, de pl. a mentoltartalmuk miatt nem lehet sok izomlazítót használni kismamaként.

Ha úgy érzed, hogy kezd letapadni, akkor vágj ketté egy vöröshagymát, dobd be a mikróba fél-egy percre, tekerd zsebkendőbe (vagy textilpelusba) és rakd az arcodra.

Napi max. 1000 mg c-vitamint szedj, a legjobb, ha lassan szívódót reggel-este.

2009. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én náthával indítottam,amikor kiderült hogy babát várok. Homeopátiás orrcsepp Delufen nekem bevált!(csak egy idő után annak a szagát sem bírtam :) ).
2009. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!