Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen alhasi fájdalom,...

28 hetesen alhasi fájdalom, enyhe keményedés mennyire normális?

Figyelt kérdés
3. terhességem, de ezeket ennyi idősen még nem tapasztaltam. Minden nap szoktam délután kicsit pihenni, feküdni, de az elmúlt hetekben nem nagyon volt rá időm. Most viszont többször lefekszek, mert elég sokszor keményedik a pocim enyhén, s tompán fáj a hasam. Ha nem változik úgyis megyek dokihoz, csak kíváncsi vagyok, más is volt/van e így?
2010. ápr. 20. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
persze! Én is tapasztaltam a 3. és a 4. terhesség alatt. Az elsőknél ilyen nem volt. A dokinőm szerint azért, mert a méh ilyenkor hamarabb "érik"... Meg persze az is belejátszik, hogy az ember 2-3 gyerek mellett nem is tud annyit pihenni, mint az elsőnél. Egyébként én a 3. és a 4. terhességnél hamarabb ki is nyíltam, de csak a külső méhszáj volt a 21. hét után nyitva.... Szedj Magne B6-ot, az esetleg segít!
2010. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szedek 3*1-et. de majd beszélek a dokival, lehet emelni kell az adagot!
2010. ápr. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!