Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az alhasi fájdalom, keményedés...

Az alhasi fájdalom, keményedés összefügg a baba mozgásával, az időjárás változással? Nem korai még ezt éreznem? 32 h km.

Figyelt kérdés
Vannak napok amikor alig tudk megmozdulni - inkább félek mocorogni, mert le akar szakdni a hasam, keményedik folyamatosan, van amikor pedig semmi bajom. Az elmúlt napok szeles időjárását ennyire megérezhetem?
2010. febr. 18. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!Igen valószínű hogy az időjárás nem baj hogy keményedsz ezek jóslok vagy még nem is azok.Nekem is ez volt és 31 hetesen kezdődtek és 41 hetesen lett meg a kisbabám.
2010. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős vagyok és ugyanezt érzem. Ma alig csináltam valamit és szinte egész nap kemény a hasam. Tegnap voltam dokinál, mondtam is neki, hogy egyre többet keményedek. Megvizsgált és mondta is, hogy érzi, hogy keményebb, úgyhogy megemelte a magnézium adagomat és azt mondta pihenjek többet, nehogy előbb jöjjön a baba. De azért ennyivel előbb remélem nem akar.
2010. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!