Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-hetes kismama vagyok!...

21-hetes kismama vagyok! Miért van? Este ha hanyatt fekszem, mindig rugdos a babám de, ha az apja odarakja a kezét abba hadja Nem szeretné?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ellenkezőleg...aputól megnyugszik::)nálunk is így volt
2009. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk is pont így volt, és születése óta imádja az apját a most nyolc hós kisfiam. Igaz, társaságban inkább visszahúzódóbb, de nem tudom ez összefügg-e, vagy egyszerűen csak rám hasonlít :)
2009. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont így van! Nagyon ritka mikor nem marad abba a műsor, még akkor is abba hagyja ha én odateszem a kezem!

Boldog Babavárást!

Üdv: 23 hetes kismama

2009. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, lányok meglátjátok h ilyenkor még megnyugszanak apu kezétől d a végén, jajj majd akkor fognak igazán virgonckodni::)ha apu megsimizi pocit..
2009. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akar en is irhattam volna a kerdest. Ugyan ez a helyzet nalunk is es en is 21 hetes vagyok.

Szerintem is megnyugszik ilyenkor a baba, bar ezt biztosra szerintem sosem tudjuk meg. Es ha en teszem oda a kezem, akkor is lecsillapszik a rugdosas, bukfencezes.

Bar ritkan igy is akkorakat rug, vagy boxol a kezunkbe, hogy teljesen meg vagyunk lepodve az erejen.


De nagyon jo!!!

2009. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
33hetes vagyok,de a párom talán kétszer érezte a mozgást.Mindig abba hagyja ha oda teszi a kezét.A férjem már azt hiszi tulzok.Sőt nekem olyat is csinál,hogy simogatom és oda tollja valamilyét.Nagyon kinyomja,szemmel láthato,apa ráteszi a kezét eltünik.
2009. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nálunk is így volt,most viszont már akkor rúg nagyokat,mikor a férjem odateszi a kezét és szoktuk mondani neki,hogy mutassa meg apunak is,milyen erős,nagy baba már és mekkorákat tud rúgni.Általában meg is mutatja,sőt odanyomja a kis testét a férjem keze alá és látszik,hogy kidudorodik valamije a bőröm alatt.

29 hetes kismama

2009. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nekünk elmenekült az apuka elől, és rájöttünk miért:)

nehéznek tartotta a kezét:) ugyanis az tűnt fel, hogy picit rányomja, nem csak rá teszi a pocimra, és lefelé húzza közben... manónak persze nem tetszett, így az én kezem alatt "dörgölődzött", forgolódott...

Azóta neki is rugdossa a kezét:)

2009. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ugyan ez van.A parom meg is ijedt:nem szeret engem?Dehogynem,mondtam csak ido kerdese es megszokja.Tegnap vegre erezhette h mozog a lanya,nagyon boldog volt,teljesen elerzekenyult.Kezdetben meg ha en tettem oda a kezemet akkor abba hagyta a ficankolast.De azt mondjak mar csak par het es rug mindenkit ha kell ha nem.:)

Jo babavarast.20 hetes

2009. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem csak az én kisfiam ilyen kis gonosz. Nekem kirúgja az oldalam ha jön a férjem akkor tök nyugi. :) Viszont ha csak beszél a pocihoz közelről akkor megy a játék. Egy becézés=1 rúgás. Velem 1 simi=1 rúgást játszik :)
2009. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!