Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg érdemes félidő után...

Tényleg érdemes félidő után "morzsolgatni" a mellbimbókat, hogy mire meglesz a babó, egy picit megedződjenek? Én próbáltam, de nem volt kellemes. Nem csak azoknak ajánlatos, akiknek kicsi a bimbójuk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!! A bimbó tartós ingerlése oxitocin felszabadulását váltja ki és megindulhat a szülés!
2009. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tilos morzsolgatni. Oxitocint vált ki a mellbimbó piszkálása, ami a szülést is beindítja.


Akiknek nagyon rövid vagy befeléforduló a bimbója, azok bimbókiemelőt szoktak felrakni.

2009. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, senkinek sem szabad, vagyis nem ajanlatos
2009. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia,

Nem szabad, én nem a szülés beindítása végett, hanem mert a bimbót "teszi" tönkre dolgot ismerem. Erőszakkal, nem szabad edzeni, meg mire edzenéd?

Valahol olvastam, hogy mit szabad csinálni annak érdekében, hogy a beforduló, pici bimbó szopi előtt működjön, de azt már csak akkor, mikor tényleg szoptatsz.... utána keresek, és belinkelem... nem igérem mára...

2009. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
nem CSAK a szülés beindulása miatt- gondolom ezt akartad írni
2009. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Erős méhösszehúzódásokat okozhat és fölösleges, mert nem edződik meg. A baba egészen máshogy fogja "edzeni". Akinek kicsi a bimbójuk, azoknak se kell.
2009. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tilos piszkálni! :)
2009. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld, tényleg veszélyes! Meg aztán ha megindul az előtej, nekem elég hamar volt, azt sem nyomogathatod ki!
2009. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat, még jó, hogy nem bírtam, annyira fájt, így csak egy nagyon rövid ideig csináltam. Amúgy drága anyósom ajánlotta! Mindig megpróbál ellátni tanácsokkal, de soha nem sül el jól. Szerencsére előtte leinformálom a dolgokat, mert ha rajta múlna, pl:szűzteát itatna velem szorulásra, amit megint nem ajánlatos terhesen fogyasztani, meg van még néhány ilyen apróság.

Amúgy szerencsére nincs kicsi mellbimbóm, meg befelé sem fordul, úgyhogy akkor tényleg fölösleges volt bogarat ültetnie a fülembe.

Mégegyszer köszi!

2009. febr. 8. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Szorulásra(ahogy írtad,hogy szokott lenni):szilva,zabkorpa,zabpehely,őszibarack,Laevolac szirup:)
2009. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!