Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok, és...

24 hetes kismama vagyok, és nagyon aggódom a babám miatt! Kb 4-5 napja nem olyan aktív, mint azelőtt! Nagyon keveset mozog, és alig érezhető! A mellem, és a hasam is mintha kisebb lenne! Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 28. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is van olyan, hogy egyik nap erősebben érzem a picit, másnap szinte egyáltalán nem, de ha lefekszem pihenni akkor megint egyre erősebben rugdos, de volt olyan is, hogy pár napig szinte egyáltalán nem éreztem és utána ismét. Viszont én mindenképp azt javaslom, hogy menj el a dokihoz és kérd meg, hogy nézzen szívhangot a picinek, vagy hívd fel a védőnőt és beszélje vele! (26. hetes kismama)
2008. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A baj az lenne ha egyáltalán nem mozogna. De ha ennyire idegesít, menj el a ultrahangos vizsgálatra.


Az meg hogy kisebbnek látod a hasad, sokmindentől lehet. PL. elfordult a baba benned és most másképpen fekszik mint ezelőtt.

2008. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A front...

nálam is ez a helyzet, és a mult heti frontnál én is feltettem itt ezt a kérdést, és vagy 10-en válaszoltak, hogy hasonló cipőben járnak. ma, tegnap, sőt még tegnapelőtt is nekem is csendesebb volt a babám:)

Ne félj, orvoshoz akkor kell menni, ha egyáltlán nem érzed, de ha legalább 2-őt rug egy nap, akkor csak csendes:-)

2008. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!