Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok,...

18 hetes terhes vagyok, második napja nem érzem a babát. Biztos, hogy baj van?

Figyelt kérdés

Még csak mostanában kezdtem érezni, hogy mocorog, teljesen konkrét mozgást pedig összesen 2 napig.

Tudom, hogy nem láttok bele a hasamba, csak egy kis reményre vágyom. Délután megyek uh-ra.


2011. jan. 31. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha eslö baba sokan még 20-ik héten sem érzik. Èn 16-ik héten kezdtem érzeni egy bizonyos pózben. és volt hogy nepokig nem éreztem. igyál meleg tejet és lazíts.
2011. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem első baba, és mint írtam, már határozottan éreztem a mozgást. A tej mire jó?
2011. jan. 31. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 15,5 hetesen kezdett el érezhetően mocorogni, 19 hetesen elmentem a szüleimhez, és ameddig ott voltam szinte egyszer sem mozdult meg. Alig hogy hazaértem halálravártan elmentem uh-ra s kiderült, hogy az én drága kisfiam úgy fordult, hogy folyamatosan a méhlepényt rugdosta:) Szóval mindenképp menj el uh-ra, de addig NYUGI!:) Minden rendben lesz!:)Különben meg az elején én kb hetente csak 1x éreztem mozgást.
2011. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is volt olyan hogy 1-2 napig nem éreztem, én is tiszta kész voltam.De megnyugtattak engem is.Nagy helye van még.Próbálj meg hanyatt feküdni, és koncentrálj rá,beszélj neki, tuti reagálni fog.Én mindig hanyatt fekve éreztem a legjobban, amíg ilyen pici volt.
2011. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Drukkolunk, majd írd meg mi volt!
2011. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most értem haza uh-ról, minden rendben van. Azt mondta a dokinéni, hogy a lábacskái nagyon lenn vannak a medencémben, azért nem éreztem. De a képernyőn láttam, hogy mocorog és az ujját szopja.

És tudjátok, mi a poén? Most, ahogy leültem írni, nekiállt ficánkolni:)

Köszönöm a tanácsaitokat és a drukkolást!

2011. jan. 31. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, a meleg tejnek magas a cukorszintje és az megmozgatja a gyereket, de a kóla és a csoki is.
2011. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tanácsot. Sajnos a magas cukortartalmú dolgok nálam nem jöhetnek szóba, mert 2-es típusú inzulinfüggő diabéteszem van. Amúgy a tejnek nem magas a cukortartalma, 100g tejben csak 5 g szénhidrát van, szóval azt kipróbálhatom, ha legközelebb megtréfál a manó.
2011. jan. 31. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!