Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héten jóslófájásszerű...

30. héten jóslófájásszerű fájdalom? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
Néhány napja időnként menstruációs jellegű fájdalmaim vannak. Nem túl erős, de elég aggasztó.
2011. febr. 1. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet jósló is, vagy éppen befordul a babád (ha még nem tette volna meg). Nekem akkor volt mensis fájdalmam, mikor megfordult farosból fejvégűbe, de amúgy sokaktól hallottam, hogy már korán voltak jóslóik, mégis végig kihúzták.
2011. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van, legalábbis úgy gondolom, hogy az lehet.Csak pár másodpercig tart, ja és főleg este!Neked sokszor sokáig van?Én szedek napi 3 Magnerotot, ha elfelejtem bevenni a megszokott időben, akkor jelentkezik!Remélem nem jelent még semmi rosszat.

30h km

2011. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Befordult már a babám.


Nekem is csak néhány másodpercig tart, de viszonylag sűrűn jelentkezik. Elég sokszor kell emelgetnem most a 2 éves kisfiamat, mert beteg. Lehet, hogy ez állhat a dolog hátterében?

2011. febr. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!